Chystá se velká prezentace zaměřená na VR hry

Chystá se velká prezentace zaměřená na VR hry

Milovníci virtuální reality se dočkají v polovině srpna. Budou tu hry pro Quest, PC i PS VR2

Zdroj: Sony
9. 7. 2024

Jak už jsme nedávno psali, čekají nás další herní akce. A to nejen v souvislosti s blížícím se Gamescomem, který připadá na konec srpna. Za sebou máme docela slušnou prezentaci Capcomu a před sebou třeba prezentaci společnosti THQ Nordic, která připadá na pátek 2. srpna. Jak už jsme vás informovali, přenos začne ve 21 hodin našeho času a bylo nám slíbeno, že se tu objeví hry Gothic 1 Remake nebo Titan Quest II.

My vás teď ale chceme pozvat k jinému streamu. Pokud máte rádi virtuální realitu, neměli byste si nechat ujít VR Games Showcase. Akce láká na nějaká blíže neupřesněná důležitá oznámení. Prezentovat své novinky tu má minimálně osm studií a vydavatelů. Tituly přitom budou určené pro Meta Quest, PlayStation VR2 a obecně PC VR.

Pořadatelé lákají na největší a nejlepší vývojáře v oboru a skutečné AAA hry. Kromě odhalení uvidíme nějaké gameplaye a dojde dokonce na překvapení. S jistotou ale už teď víme, že uvidíme Hitmana 3 VR: Reloaded od studií IO Interactive a XR Games. Velké novinky si přichystal tým Flat2VR Studios, který, jak už ostatně jeho název napovídá, má portovat klasické hry do virtuální reality. Mezi další zúčastněná studia pak patří nDreams (autoři Synapse), Vertigo Games, Fast Travel Games, Schell Games, Combat Waffle Studios nebo Beyond Frames.

Další partneři mají být teprve představeni. Bylo by fajn tu vidět třeba chystaný titul Batman: Arkham Shadow. Akce se uskuteční 15. srpna od 18 hodin našeho času. Přenášena bude na novém kanálu na YouTube.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru