Farming Simulator Kids, Giants Software, Chystá se oficiální Farming Simulator pro děti

Chystá se oficiální Farming Simulator pro děti

Vývojáři z Giants Software vstupují do nového segmentu. Podívejte se na trailer

Zdroj: Giants Software
10. 11. 2023
Název: Farming Simulator Kids Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , ,

Až překonáme nadcházející zimu a příroda kolem se opět zazelená, vývojáři ze studia Giants Software doručí další Farming Simulator. Tentokrát ale bude velmi speciální, což prozrazuje nejen partnerství s firmou John Deere, ale hlavně podtitul Kids, který prozrazuje, že na své si tentokrát přijdou hlavně děti. Vše bude samozřejmě zjednodušené, vývojáři také uplatní kreslenou grafiku, ale už od prvního traileru se zdá, že odborníci na farmářské hry našli dosud neprozkoumanou část trhu, spojenou i s výcvikem budoucích hráčů velkého Farming Simulatoru.

Jak prozrazuje tisková zpráva, Farming Simulator Kids by měl nabídnout zábavu, kterou přináší základní hra, ale v mnohem jednodušším formátu a se snahou malé hráče vzdělat. Hra by měla obsahovat řadu miniher a výukových informací o farmaření, pěstování plodin, chovu zvířat a provozu vlastního zemědělského podniku. Celý zážitek by měl být podmíněn tomu, že jej budou hrát děti, takže nejrůznější vysvětlivky či popisy jednotlivých částí nebudou zpracovány textem, ale návodně pomocí obrázků, videí a animací. Hráči si také budou moci vytvořit vlastní postavičku, kterou nemusí být nutně jen člověk, a vydat se na průzkum jednotlivých částí hry.

Ty budou kromě vlastních políček a míst k chovu zvířat zahrnovat třeba i farmářský trh, sila či stodoly, aby měli děti představu, jak se vypěstované plodiny skladují, případně jak se dále zpracovávají či prodávají. Řečí čísel bude možné ve hře pěstovat a sklízet více než 10 druhů obílí, vytvářet z nich téměř 80 zpracovaných potravin a využívat přes stovku nejrůznějších objektů. Jak už bylo uvedeno výše, partnerem hry je společnost John Deere, která obstará veškeré nástroje a vozidla. Hra bude mít také achievementy, takže hráči budou moci směřovat k jasně vytyčeným cílům a chystá se také jednoduchý video editor, který by měl posloužit k vytváření krátkých videí, aby se hráči mohli se svými farmami pochlubit ostatními.

Za pozornost v závěru stojí fakt, že hra – alespoň prozatím – míří pouze na Nintendo Switch a mobilní zařízení, uvidíme ale, zda případný úspěch pobídne vývojáře k tomu, aby počet cílových platforem rozšíříli.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru