Chivalry 2, Tripwire Interactive, Chivalry 2 láká na poslední test zdarma před vydáním

Chivalry 2 láká na poslední test zdarma před vydáním

Open beta nabídne nové mapy, režimy nebo úpravu postav. Pár dní nato vyjde plná verze

Zdroj: Torn Banner Studios
18. 5. 2021
Název: Chivalry 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 8. 6. 2021

Po několika uzavřených testech mohou nyní konečně středověkou multiplayerovou akci Chivalry 2 vyzkoušet ještě před jejím vydáním úplně všichni. Vývojáři z kanadského týmu Torn Banner Studios oznámili, že otevřená beta se uskuteční od 27. května do 1. června. Budete tak mít dost času novinku si osahat ještě předtím, než 8. června dorazí na trh plná verze.

Test s podporou cross-platform multiplayeru bude k dispozici na PC, PS4, PS5, Xboxu One i Xboxu Series. Autoři upozorňují, že se jedná o poslední příležitost zahrát si zdarma před finálním vydáním. Vývojáři pro tuto příležitost slibují nové mapy, funkce i úpravy založené na zpětné vazbě od hráčů, kteří se zapojili do dřívějších uzavřených testů. Jinými slovy, nový atraktivní obsah tu najdou i ti, kteří už s Chivalry 2 přišli do kontaktu.

Vůbec poprvé v rámci testování si také můžeme plně upravit vzhled své postavy a odemknout nové kosmetické předměty.

Studio vypichuje například nové team objective mapy nazvané The Slaughter of Coxwell a The Battle of Darkforest. K dispozici bude i dřívější mapa The Siege of Rudhelm. Pokud jde o team deatmatch a Free-for-All arény, těšit se můžeme na The Battle of Wardenglade a Tournament Grounds. Samotný režim Free-for-All je koneckonců také novinkou pro cross-play open betu.

Vůbec poprvé v rámci testování si také můžeme plně upravit vzhled své postavy a odemknout nové kosmetické předměty, jak budete získávat nové zkušenosti s jednou ze čtyř hlavní class a celkem 12 sub-class. Hráči na PC si navíc mohou nově osahat duely 1 na 1 na zvláštních serverech.

Na PlayStationu i bez Plus, na Xboxu jen s Goldem

Novinkou je také možnost volit mezi zápasy pro 64 hráčů a 40 hráčů. Ty první mají být masivnější, intenzivnější a epičtější. Ty menší mají nabídnout strategičtější bitvy s větším důrazem na komunikaci a týmovou spolupráci. Vůbec poprvé je také možné, aby se hráči v betě spojili na jedné platformě do společné party ještě předtím, než se zapojí do cross-play zápasu.

Má ho háček? Snad jen jediný. Zatímco hráči na PlayStationu se mohou zapojit do open bety zcela zdarma a bez aktivního předplatného PlayStation Plus, uživatelé na Xboxu se neobejdou bez Xbox Live Gold, pokud si chtějí hru vyzkoušet.

Více informací o Chivalry 2 najdete v našich starších článcích a podívat se můžete i na náš nedávný stream z uzavřené bety.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru