Mall Craze, Český tycoon Mall Craze uspěl na Kickstarteru

Český tycoon Mall Craze uspěl na Kickstarteru

Kampaň ještě ani není u konce a Milan Timčenko už ví, že se mu povede vybrat cílovou sumu

Zdroj: Milan Timčenko
29. 4. 2021
Název: Mall Craze Vývojář: Platformy: Žánr: ,

Český tycoon Mall Craze se na Kickstarteru od poloviny dubna uchází o přízeň hráčů a fanoušků. Do konce kampaně ještě zbývá 12 dní, ale autor hry Milan Timčenko už může slavit. Přes 160 lidí mu totiž přispělo dohromady částkou převyšující 7600 dolarů. A tím už Mall Craze pokořil stanovenou cílovou metu 7500 dolarů.

Vzhledem k tomu, že Kickstarter nadále běží a obvykle se daří těsně před koncem sumu ještě navýšit, má určitě Milan důvod ke spokojenosti a optimisticky může vyhlížet další prostředky. Díky tomu se bude moci vývoj hry rozjet na plné obrátky a nepůjde jen o práci na částečný úvazek jako dosud. Titul tak Milan dokončí rychleji. Finance mu rovněž umožní najmout někoho na pomoc v některých specifických oblastech projektu.

Postavte si vlastní obchoďák

Hru samotnou jsme si už na Vortexu opakovaně představovali. Mall Craze je tycoon, v němž budeme stavět, upravovat a spravovat vlastní nákupní centrum. Slibuje desítky obchodů, restaurace, kino, služby i další nepostradatelné rekvizity každého moderního obchoďáku. Titul pohání technologie Unreal Engine od Epicu.

Více podrobností o titulu najdete v našich starších článcích. Nedávno jsme Milana vyzpovídali osobně. Milan Timčenko byl hostem Vortexu #160. Titul míří v PC verzi na Steam. Jeho očekávaná cena je 30 dolarů. Mall Craze by měl vyjít příští rok.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru