TopSpin 2K25, 2K Games, Český TopSpin 2K25 nás vezme na kurt už v dubnu

Český TopSpin 2K25 nás vezme na kurt už v dubnu

Změřte síly s legendami či si za ně zahrajte. Tvářemi jsou Roger Federer a Serena Williams

Zdroj: 2K
12. 3. 2024
Název: TopSpin 2K25 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 26. 4. 2024

Před dvěma měsíci společnost 2K oznámilo, že se ve studiu Hangar 13 (dříve 2K Czech) po dlouhých letech rodí nástupce oblíbeného tenisového simulátoru Top Spin 4 z roku 2011. Titul byl tehdy představen u příležitosti Australian Open 2024 a mnoho jsme toho o něm oficiálně nevěděli, dozvěděli jsme se však, že i tentokrát na něm pracují čeští vývojáři. Na nedostatek informací si už ovšem stěžovat nemůžeme, jelikož se TopSpin 2K25 dočkal nového traileru, obrázků i data vydání a spuštění předobjednávek. Na kurt se vydáme již brzy, konkrétně 26. dubna 2024.

„Hra TopSpin se vrací jako TopSpin 2K25 a najdete v ní tenisové legendy, jako je Roger Federer a Serena Williams, stejně jako řadu dalších hratelných profesionálů, soupeřivou hru pro jednoho hráče a režimy hry pro více hráčů. Nechybí ani historické Grand Slamy a mnohé další,“ lákají vývojáři v popisku nového dílu. Ve hře tak procestujeme řadu známých míst a budeme se moci utkat s tenisovými profesionály na kurtech po celém světě, a to včetně již zmíněných Grand Slamů či Indian Wells, La Caja Mágica, Pala Alpitour, Foro Italico a dalšími. V režimu kariéry si coby nadějný nováček a budoucí šampión zahrajete s největšími hvězdami Wimbledon, Roland-Garros, US Open a Australian Open.

Kromě MyCAREER bude k dispozici i režim MyPLAYER, kde bude možné vyrazit na World Tour nebo 2K Tour a změřit své síly a schopnosti s ostatními hráči, přičemž nechybí ani podpora cross-platform. Na druhou stranu si však bude možné zahrát i za samotné tenisové legendy, mezi než patří například Roger Federer a Serena Williams či Carlos Alcaraz, Iga Swiatek, Frances Tiafoe, Andre Agassi a další. První dva zmínění navíc zdobí obálku hry. Celkově bude možné si takto zahrát za 24 profesionálních tenistů a vyzkoušet si jejich údery. Důležitá je ovšem i příprava, a tak nechybí ani trénink, jehož se zde v TopSpin Academy ujme John McEnroe.

Hra je v nabídce ve třech edicích, přičemž Deluxe a Grand Slam kromě balíčků oblečení nebo virtuální měny a dalších bonusů nabídnout i včasný přístup do hry o tři dny dříve. TopSpin 2K25 standardně vychází 26. dubna 2024 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series s českými titulky.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru