Mall Craze, Český Mall Craze se v early accessu dál vylepšuje

Český Mall Craze se v early accessu dál vylepšuje

Tycoon, ve kterém si můžete postavit vlastní obchodní centrum, je teď ve slevě

Zdroj: Milan Timčenko
2. 7. 2024
Název: Mall Craze Vývojář: Platformy: Žánr: ,

O českém tycoonu Mall Craze jsme poprvé psali už v lednu 2020 a od té doby se k němu opakovaně vraceli. V této hře od Milana Timčenka si můžete zkusit postavit a spravovat své vlastní nákupní centrum. Teď se opět sluší k tomuto projektu po čase vrátit. Mall Craze vstoupil loni v září do early accessu na Steamu a jak sám autor říká, launch se bohužel moc nepovedl. “Hra měla po prvním týdnu hodnocení zhruba 43 %. Nejvíce skloňovaný byl nedostatek management prvků, špatná AI zákazníků a technické problémy,” uvedl Milan Timčenko s tím, že od té doby vyšlo 12 updatů, které se zaměřovaly převážně na tyto problémy.

Mall Craze už nespoléhá na Unreal Engine 4 jako dřív, ale přesedlal na pátou generaci.

Hra se samozřejmě také významně rozrostla po obsahové stránce. Narazíte na předpřipravené nákupáky, nové obchody, stánky, automaty nebo dekorace. Obecně stojí za zmínku třeba přepracovaný a zjednodušený systém stavění. A když už je řeč o stavění, tak Mall Craze už nespoléhá na Unreal Engine 4 jako dřív, ale přesedlal na pátou generaci.

Milan Timčenko odhadoval, že Mall Craze stráví v programu předběžného přístupu přibližně rok až dva. Plná verze samozřejmě nabídne ještě víc obchodů a produktů, další služby pro zákazníky, více prostředí nebo kompletní kampaň. Titul bude také k dispozici v dalších jazycích.

V tuto chvíli je Mall Craze stále v early accessu a můžete zkusit demo. Pokud se vám zalíbí, mohla by vás potěšit informace, že aktuálně je tycoon ve slevě přibližně za 10 eur. Po vydání plné verze se může cena zvýšit na 20 až 30 eur. Jak už bylo řečeno na začátku, Mall Craze vstoupil na Steam s hodnocení 43 procent. Částečně už se povedlo reputaci vylepšit. Teď ho chválí 54 procent zákazníků.

Více podrobností o hře najdete v našem archivu, na oficiálním webu nebo na Steamu. Tady můžete projet právě i updaty za poslední měsíce a přesvědčit se, že práce na hře stále pokračují.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru