Crime Boss: Rockay City, 505 Games, Český Crime Boss zvýšil počet hráčů a má dosud největší update

Crime Boss zvýšil počet hráčů a má dosud největší update

Brněnští vývojáři přepracovali několik klíčových oblastí a usilují o další šanci

Zdroj: Ingame Studios
17. 4. 2024
Název: Crime Boss: Rockay City Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 28. 3. 2023

Česká akce Crime Boss: Rockay City, kterou vytvořil brněnský tým Ingame Studios, letos v březnu oslavila první narozeniny. I když na trh nevystoupila v optimální formě, její autoři se nevzdávají a dál ji intenzivně vylepšují. A to se projevuje i na číslech aktivních hráčů. Vývojáři se teď pochlubili, že jejich počet zdvojnásobili, a lákají na další novinky.

A update 8.0 přináší rovněž nové mise Compound, Key Witness a High Security Robbery.

Titul Crime Boss: Rockay City zaznamenal největší nárůst uživatelů od vydání hry. Do hry zamířil nový obsah a vylepšení a autoři naslouchají zpětné vazbě od hráčů. Mezi aktuální novinky patří nový progres systém napříč singlem i multiplayerem ve všech módech. Hráči mohou získávat XP za plnění misí a levelovat s tím, že každý level otevírá nové postavy, zbraně, skiny i perky.

Nové upravitelné loadouty si poskládáte podle toho, co si odemknete díky přepracovanému progresu. Vše můžete podřídit vašim preferencím a stylu – od modelu avatara až po perky. A update 8.0 přináší rovněž nové mise Compound, Key Witness a High Security Robbery. V nové výbavě najdeme další granát, střílnu nebo odstřelovací pušky.

Update 8.0 už je k dispozici na PC, PlayStationu i Xboxu a autoři o něm mluví jako o dosud největším. Zážitek ze hry má být díky němu výrazně lepší. Vylepšení se týkají společných prvků, multiplayeru i kampaně. V singlu bychom měli například narazit na upravenou délku vhodnou pro rychlejší runy. Kompletní seznam novinek a vylepšení už najdete v aktuálním příspěvku na oficiálním webu.

Sám jsem se v posledních měsících ke hře několikrát vrátil a mohu potvrdit, že udělala od vydání značný pokrok. Velká část těch nejkritizovanějších věcí už funguje zpravidla jinak než na začátku a hratelnost je celkově pestřejší a zábavnější než při premiéře. Určitě existují další oblasti, které zasluhují pozornost, ale faktem je, že za uplynulý rok Crime Boss ušel slušný kus cesty a dnes by s velkou pravděpodobností získával lepší známky než původně.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru