The Last Oricru, GoldKnights, České akční RPG The Last Oricru ukazuje nové video

České akční RPG The Last Oricru ukazuje nové video

Během Gamescomu měl premiéru další trailer na fromovku od týmu GoldKnights

Zdroj: GoldKnights
27. 8. 2021
Název: The Last Oricru Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 13. 10. 2022

Opakovaně jsme během posledních dní zmínili, že je pravděpodobné, že se během Gamescomu ukáže i česká hra The Last Oricru. A nakonec na akční RPG od studia GoldKnights skutečně došlo. Objevilo se na prezentaci IGN, takže se můžete pokochat nějakými novými záběry.

Hru jako takovou nemá smysl důkladně představovat, na Vortexu jsme se jí věnovali opakovaně. Upoutávka znovu láká na svět, který míchá sci-fi a fantasy prvky, split-screen kooperaci, rozhodnutí a jejich následky, větvící se příběh i různé konce.

Hlavní hrdina se probouzí na neznámé planetě poté, co strávil 350 let v umělém spánku. Neví, jak se sem dostal, ani co se tu děje. Může ale leccos ovlivnit. A to nejen vlastní osud, ale rovnou osud celého světa. Autoři slibují, že svět Wardenia je plný tajemství, skrytých technologií, příběhů a bitev.

Ohlasy na YouTube tentokrát nejsou jen pozitivní, titul možná čelí větší kritice než v případě minulých videí. Opakovaně hráči naráží na dabing. Hlas, kterým hlavní hrdina promlouvá v traileru, se jim příliš netrefil do vkusu. Nebylo by ale výjimkou, pokud by byl nahraný jen pro samotnou upoutávku.

The Last Oricru míří na PC i konzole PlayStation 5 a Xbox Series.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru