1428: Shadows over Silesia, KUBI Games, Česká hra 1428: Shadows over Silesia uspěla na Hithitu

Česká hra 1428: Shadows over Silesia uspěla na Hithitu

Titul od Petra Kubíčka boduje v crowdfundingové kampani. Plná verze vyjde příští rok

Zdroj: KUBI Games
4. 10. 2021
Název: 1428: Shadows over Silesia Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 4. 10. 2022

Petr Kubíček, který pod hlavičkou KUBI Games pracuje na české hře 1428: Shadows over Silesia, oznámil, že jeho kampaň na Hithitu bude úspěšná. Do konce zbývají ještě skoro tři dny, ale už se přehoupl přes žádaných 500 tisíc korun. V době psaní tohoto článku svítí u projektu částka 528 240 korun a nadějný titul podpořilo 531 lidí.

Šikovný autor tento moment připomíná, jak se patří. “Tak se to podařilo. Crowdfundingová kampaň pro hru 1428: Shadows over Silesia přeskočila 100 % a ze mě se tím pádem stává profesionální herní vývojář. Snad to vydrží,” napsal Petr Kubíček. To ovšem rozhodně neznamená, že teď už na dalších příhozech nezáleží. “Každé další procento navíc mi pomůže hru udělat lepší a posune ji dál. Čím větší bude finanční polštář, tím více si budu moct vyskakovat a přinést další zajímavé fíčury,” naznačuje Petr.

„Na oslavu splnění cíle přidáváme novou odměnu, o kterou jste si často říkali. Nyní máte možnost si koupit samostatně i tričko a odznáček.“

Co úspěšná kampaň znamená v praxi a kdy se novinky dočkáme? “Hra získala financování nutné k dokončení vývoje a vyjde v roce 2022,” věří Petr Kubíček. “První hratelná verze dorazí Kušníkům a vyšším úrovním už koncem roku,” doplnil. Autor pochopitelně poděkoval všem podporovatelům. A nadále můžete rozšířit jejich řady.

Pokud máte chuť přispět svou troškou, stále máte čas. Nejmenší možný příhoz činí 200 korun a dostanete za něj speciální roli na Discordu hry a vaše jméno bude uvedeno v seznamu přispěvatelů na webu. Abyste “dosáhli” na hru samotnou, musíte přispět alespoň 590 korun, protože levnější limitovaný příhoz za plnou hru ve výši 490 korun byl k dispozici jen pro 100 nejrychlejších a už je pryč. Autor navíc vyslyšel volání některých hráčů. “Na oslavu splnění cíle přidáváme novou odměnu, o kterou jste si často říkali. Nyní máte možnost si koupit samostatně i tričko a odznáček,” uvedl.

Už brzy si můžete hru vyzkoušet

A pokud už se nemůžete novinky dočkat, máme pro vás dobrou zprávu. “Hru bude možné vyzkoušet za pár týdnů na akci Game Access Connect na brněnském výstavišti,” láká Petr Kubíček.

Více podrobností o samotné hře 1428: Shadows over Silesia najdete v našich starších článcích a videích.

Zdroj: KUBI Games

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru