Pascal’s Wager, Čekání na Elden Ring zkrátí fromovka Pascal’s Wager

Čekání na Elden Ring zkrátí fromovka Pascal’s Wager

Definitivní edice mobilního hitu vyjde v březnu na PC. Nabídne všechen obsah i lepší grafiku

Zdroj: TipsWorks
23. 2. 2021
Název: Pascal’s Wager Vývojář: Platformy: , , Žánr:

Pokud hrajete kromě počítačů a konzolí také na mobilech a tabletech, nejspíš vám neunikl mimořádný úspěch hry Pascal’s Wager, která je k dispozici v App Storu, Google Play, ale také Huawei AppGallery. Jedná se o další variaci na čím dál populárnější fromovky od studia TipsWorks. K radosti mnoha fanoušků nyní míří také na PC v takzvané definitivní edici. Na Steamu vyjde už 12. března. Hráči si přitom podle samotných vývojářů přáli port od samého počátku. Byl to údajně ten nejčastější požadavek ze strany komunity.

Vylepšená grafika a soundtrack zdarma

Pascal’s Wager: Definitive Edition bude obsahovat všechen dříve vydaný obsah včetně updatu Into the Dark Mist, rozšíření The Tides of Oblivion a nových obleků. Definitivní edice navíc nabídne pár technických vylepšení, jako je rozlišení až 4K, podpora ultraširokoúhlých monitorů, odemčený framerate, vylepšená grafika nebo možnost nastavit si ovládání podle svého.

PC verze Pascal’s Wager se bude prodávat za 20 dolarů, přičemž až do 26. března bude možné hru získat s desetiprocentní zaváděcí slevou. A navíc bude ve stejném období ke hře zdarma původní soundtrack. Titul si už nyní v případě zájmu můžete na Steamu vložit do seznamu přání.

Pascal’s Wager je náročné akční RPG zasazené do temného fantasy světa. Hráči mají na výběr pět unikátních postav a samozřejmostí jsou tvrdí bossové, jak byste očekávali. Pro nováčky je ale k dispozici i zjednodušený casual režim, který jim vstup do tohoto žánru usnadní. Pokud vás zajímají další podrobnosti o hře samotné a jejích kvalitách, můžete se zaposlouchat do Petrova povídání z loňského června. Tehdy jsme se mobilní verzi důkladně věnovali ve Vortexu #124.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru