Cyberpunk 2077, CD Projekt, O vrácení peněz za Cyberpunk žádalo u CDP jen 30 000 lidí

CD Projekt potichu odsouvá updaty Cyberpunku

Odklad se týká i bezplatných DLC. Fanoušci budou muset čekat až do příštího roku

Zdroj: CD Projekt RED
30. 10. 2021
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Redaktoři magazínu Video Games Chronicle si všimli, že vývojáři ze studia CD Projekt RED potichu odložili všechny další updaty a bezplatná DLC pro Cyberpunk 2077 až na příští rok. Informace vychází z aktualizované roadmapy, která se objevila na oficiálních stránkách studia. Změna přišla 28. října a na rozdíl od verze časového plánu, který byl znám od 18 srpna, už slibuje nový obsah a jakékoliv změny či vylepšení až na první čtvrtletí příštího roku. Zpráva jde pochopitelně ruku v ruce s nedávným odkladem next-gen updatu Cyberpunku 2077 i Zaklínače 3, o kterém jsme vás informovali minulý týden a pravděpodobně by při trochu otevřenější komunikaci o odkladu obsahovala podobné omluvy.

Zdroj: CD Projekt RED

CD Projekt se ke změně dosud nevyjádřil, začíná však být poměrně jasné, že uvést Cyberpunk 2077 do stavu, ve kterém by jej bylo možné bez omezení a chyb hrát na předchozí generaci konzoli, potažmo PC, bude mnohem náročnější, než se původně čekalo. CD Projekt rovněž nemůže ustrnout na místě a přichází více, či méně jasné signály, že se na pozadí pochopitelně pracuje na dalším velkém projektu. Naposledy se o vývoji nových her mluvilo před týdnem, kdy CD Projekt oznámil akvizici studia Molasses Flood, vše ale zůstává v rovině obecných vyjádření a v souladu s tím, co řekl CD Projekt dříve – vývojáři zůstávají věrní svým dvěma hlavním značkám.

Posledním velkým updatem pro Cyberpunk 2077 tak zůstává ten z poloviny září, prostřednictvím kterého se hra dostala na verzi 1.31. Hra prošla řadou změn, včetně grafiky, úpravou hratelnosti i rozhraní a odstraněním další nálože chyb, které brání plnohodnotnému a ničím nerušenému zážitku. Všechno ostatní ale přijde až po Vánocích

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru