Call of Duty: Modern Warfare II (2022), Activision, Části traileru Modern Warfare II unikají předčasně

Části traileru Modern Warfare II unikají předčasně

Video je už několik hodin dostupné na YouTube. Spekuluje se také o editoru map

Zdroj: Activision
8. 6. 2022
Název: Call of Duty: Modern Warfare II (2022) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 10. 2022

Ačkoliv má celosvětové odhalení Call of Duty: Modern Warfare II proběhnout až v 19 hodin, vývojářům z Infinity Ward se nepodařilo uhlídat část chystaného traileru. Záběry se začaly na obvyklých místech – tedy od Twitteru, až po Reddit – objevovat v průběhu dne a úryvek traileru v tuto chvíli najdete i zcela bez ostychu ležet na YouTube. Odpočet v levém horním rohu pak dává vytušit, že trailer unikl prostřednictvím reklamy, kterou očividně někdo nasadil do svého přehrávače dřív, než se mohli ke hře konkrétně vyjádřit její autoři. Zároveň je tím pádem pravděpodobné, že jde jen o malou část toho, co na dnešní večer Infinity Ward chystá a je pravděpodobné, že na dnešní první sadu informací ještě navážou na zítřejším přenosu ze Summer Game Festu.

Nějak obšírněji popisovat uniklý trailer asi nemá příliš smysl –  příslušníci Task Force 141 se vydávají do akce na moři, vidíme útok nožem zblízka a nechybí ani pasáže z noční mise s noktovizorem. Těžko ze záběrů určit, jestli se naplno potvrdí zmínky o bojích v Jižní Americe, ale s přihlédnutím k přítomnosti Mexičana Alejandra Vargase je to pravděpodobné. Jinak vypadá Call of Duty: Modern Warfare II i nadále jako Call of Duty a teprve detaily, které vývojáři přinesou nad rámec obrázků, budou rozhodovat o míře unikátnosti versus zachování toho, co hráči očekávají. Pozoruhodná je nicméně kvalita videa, které bylo pořízeno odhadem na Nokii 3220, jinak si neumíme vysvětlit, proč nemá záznam alespoň rozlišení 720p a koukatelný obraz.

Na to ostatně poukazuje i insider Tom Henderson, který sám nechtěl video sdílet, zřejmě z obav zablokování jeho účtu na Twitteru. K záběrům nicméně neposkytuje žádné bližší informace, takže si budeme muset počkat do večera, pokud do té doby nedojde k dalším únikům. Můžeme nicméně přidat střípek o možném zahrnutí editoru map, o kterém v noci na dnešek psal insider Ralph’s Valve. Na stránkách magazínu What If Gaming uvedl, že na něm pracují studia Infinity Ward a Treyarch s tím, že první iterace by měla být dostupná už v Modern Warfare II. Hráči mají mít údajně možnost editovat již existující mapy od vývojářů tím, že odstaví nějakou část, posunou body pro spawnování, případně postaví novou část. Použití takových map pak má podléhat přísné regulaci skrze ověření daného tvůrce a s největší pravděpodobností se na upravených mapách nebudou hrát hodnocené zápasy. Podle insidera má s editorem mnohem více pracovat dosud neoznámený free to play titul, který má v roce 2023 vyplnit prázdné místo po údajně absentujícím pokračování hlavní linie.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru