Wreckfest, THQ Nordic, Carmageddon dnes zdarma dorazil do Wreckfestu

Carmageddon dnes zdarma dorazil do Wreckfestu

Jedna automobilová hra přivítala obsah ze druhé. Těšit se můžete na klasické tratě i auta

Zdroj: THQ Nordic
3. 8. 2021
Název: Wreckfest Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 14. 6. 2018

Tak tenhle crossover jste asi nečekali. Takhle to dopadne, když Carmageddon a Wreckfest skončí pod jednou střechou. Konkrétně pod gigantickou střechou společnosti THQ Nordic. Závodní hra od studia Bugbear Entertainment totiž dostala nový bezplatný update inspirovaný právě Carmageddonem.

Nový turnaj do hry přichází právě dnes, a to rovnou na všech platformách současně. Hráči se mohou podle vydavatele zapojit do dvou závodů na tratích Bleak City a Devil’s Canyon a odemknout i vůz Eagle R ze hry Carmageddon: Max Damage.

Co prý potřebujeme víc, než bourat do protivníků a zombíků v rychlých autech?

V Carnage Accumulator v Bleak City hráči mohou volně cestovat po mapě a mají tři minuty na to, aby získali co nejvíc bodů bouráním do ostatních aut i zombie. Režim Death Race pak mluví sám za sebe. Hráči na tratích Bleak City a Devil’s Canyon závodí od checkpointu k checkpointu a snaží se cestou napáchat co možná největší chaos.

Samotní autoři říkají, že tohle je svazek zrozený v pekle. Co prý potřebujeme víc, než bourat do protivníků a zombíků v rychlých autech? Tyhle hry jsou podle autorů pro sebe jako stvořené a mají leccos společného. Proto Carmageddon ožívá právě prostřednictvím nového turnaje ve Wreckfestu. Srazte všechno, co vám stojí v cestě a zapište se do žebříčku těch nejlepších, vyzývá THQ Nordic. I když mě trochu mate, že jednou mluví o Bleak City a jindy o Bleck City. Podobně si oficiální materiály, zdá se, pletou Death Canyon a Devil’s Canyon.

Update: Vývojáři Wreckfestu se ještě vyznali ze svého nadšení na oficiálním fóru hry. Pokud podle nich existuje hra, která dokonale smíchala závodění a destrukci (nehledě na černý humor), je to právě původní Carmageddon a jeho pokračování. Když jim prý byla nabídnuta možnost dostat trochu Carmageddonu do jejich vlastní hry, neváhali podle svých slov ani chvíli. A tohle je výsledek. Rozpixelovaná devadesátková skoro klasika.

Pokračuje původní zpráva: Wreckfest je k dispozici na PC, PS4, PS5, Xboxu One i Xboxu Series. Nezbývá než doufat, že tenhle crossover je jen předvojem oznámení oficiálního pokračování Carmageddonu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru