Dragon’s Dogma II, Capcom, Capcom zveřejnil přesný čas vydání Dragon’s Dogma II

Capcom zveřejnil přesný čas vydání Dragon’s Dogma II

Očekávané pokračování dorazí za pár dní, internetem nicméně už nyní kolují různé spoilery

Zdroj: Capcom
19. 3. 2024
Název: Dragon’s Dogma II Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 22. 3. 2024

Už jen pár dní nás dělí od vydání očekávaného Dragon’s Dogma II, jež bylo stanoveno na 22. března 2024. Jak už tomu ale bývá, toto datum není vzhledem k časovému posunu závazné pro všechny hráče, a proto společnost Capcom oficiálně zveřejnila, kdy se hráči napříč světem konkrétně dočkají, pakliže jsou majiteli digitální kopie hry. V našem případě se hra zpřístupní na Steamu 22. března v 1:00 v noci, na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series nicméně už o půlnoci.

Nicméně ani této hře se nevyhnuly úniky a zatímco se čekající hráči mohou už nyní bavit vydaným editorem postav, v němž vznikají zajímavá i děsuplná díla, musí si zároveň už dávat i pozor na možné spoilery. Už se skoro zdá, že se z podobných situací těsně před vydáním stává nepěkná tradice, přičemž i tentokrát by údajně měly být opět na vině fyzické kopie, k nimž se někteří hráči dostali ještě před oficiálním zahájení prodeje. My vám ale samozřejmě nic konkrétního ani zásadního vyzradit nehodláme.

Ať už se každopádně někteří ke hře dostali dříve jakýmkoli způsobem, na YouTube i Twitchi objevily streamy ze hry a na sociálních sítích a fórech typu Reddit či Twitter nepřekvapivě došlo na zveřejňování klipů i delších videí. Součástí úniku byly například podrobnosti o trofejích, ale bohužel také důležité příběhové pasáže a nejrůznější detaily, které by mohly budoucím hráčům zkazit herní zážitek. Není tedy divu, že Capcom proti síření tomuto obsahu zakročil a videa zablokoval, přesto je vhodné se mít i nadále na pozoru, pokud si nechcete ze hry nic vyzradit předem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru