Resident Evil Village, Capcom, Capcom slibuje obsáhlejší demo Resident Evil Village

Capcom slibuje obsáhlejší demo Resident Evil Village

Po krátké ukázce přijde část z finální verze hry. Před vydáním dojde na další prezentaci

Zdroj: Capcom
19. 3. 2021
Název: Resident Evil Village Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: ,
Datum vydání:
7. 5. 2021
30. 10. 2023 (iOS)

Když se na konci ledna objevila demoverze chystaného Resident Evil Village, nemohli jsme odolat. Pravdou ovšem je, že bez ohledu na Lady Dimitrescu a šílenství, které se kolem vysoké upírky rozpoutalo, bylo tzv. Maiden demo jen velice krátkou technologickou ukázkou, sloužící čistě k navození atmosféry výsledné hry. Pokud jste tedy byli přeci jen trochu zklamaní, Capcom přináší prostřednictvím magazínu Famitsu dobré zprávy – ještě před vydáním, které je naplánované na 7. května, totiž dorazí ještě jedno, mnohem obsáhlejší demo, které má představit konkrétní část z finální verze a kromě atmosféry dá hráči ochutnat, jak se Village skutečně hraje.

O poznámce ve zmiňovaném magazínu informoval na Twitteru Alex Aniel z Limited Run Games. Uvedl, že obálka připomíná 25. výročí série a uvnitř se vývojáři z Capcomu zavazují k uspořádání speciální výroční prezentace. Datum není známo, ani podoba celé akce, uměli bychom si ale představit speciální stream nejen s ohlédnutím do historie, případně nějakými bonusy a dárky pro věrné fanoušky, ale také další povídání o Resident Evil Village s novými ukázkami a detaily o post launch obsahu. Pokud by na to navázalo také avizované demo, mohlo by jít o velmi příjemnou akci, při níž bychom si mohli vzpomenout na zájem o ukázky předělávek druhého a třetího dílu ságy, o které byl ze strany hráčů obrovský zájem.

Pokud se už ale nemůžete dočkat května a chcete vidět něco nového z Village co nejdřív, můžeme vás odkázat na chystanou japonskou (!) prezentaci PLAY! PLAY! PLAY! přímo od Sony, která se uskuteční v neděli v poledne našeho času. O novém Residentu bude během akce mluvit game director Morimasa Sato, nepředpokládáme však, že by mělo hned během živého přenosu dojít na anglický překlad. Nevylučujeme ale samozřejmě, že se po akci zhostí Satova vystoupení nadšení fanoušci a obsah jeho prezentace nad rámec samotné ukázky shrnou. Zmiňovaná akce Sony by pak měla být ostře sledována i fanoušky série Final Fantasy VII, protože v ní bude zahrnuto i další povídání o vylepšení verzi remaku s podtitulem Intergrade.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru