Resident Evil Village, Capcom, Capcom láká na další ukázku Village, demo je připravené

Capcom láká na další ukázku Village, demo je připravené

Nový Resident Evil se bude prezentovat v polovině dubna. Na PSN už čeká hratelná ukázka

Zdroj: Capcom
8. 4. 2021
Název: Resident Evil Village Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: ,
Datum vydání:
7. 5. 2021
2023 (iOS)

Společnost Capcom oznámila, že další podrobnosti o hře Resident Evil Village prozradí v polovině dubna. Japonský tým nás láká na nový trailer a další ukázku přímo ze hry. Plus několik překvapení navrch. Akce pro nás připadá na půlnoc z 15. na 16 dubna.

Zdaleka nejzajímavější je ale možná to, co Capcom zatím neříká. Vydavatel totiž začal na prezentaci lákat ve stejnou chvíli, kdy magazín MP1st upozornil na to, že PlayStation Network vykazuje známky, že je tu připravená další hratelná demoverze připravovaného survival hororu. Ta první zamířila exkluzivně na PlayStation 5. Druhé demo, jak už nějakou dobu víme, bude k dispozici i na dalších platformách.

Je tak logické domnívat se, že by právě hratelná ukázka mohla být dalším ze slibovaných překvapení. První demo vyšlo v lednu právě po podobné akci. Šlo spíš o procházení a nasátí atmosféry hradu Dimitrescu, druhá demoverze by měla být o poznání interaktivnější a akčnější. Podle MP1st má mít demo velikost asi 10 GB a jako důkaz doplňuje ikonu hry a startovací obrázek. Magazín se dostal také ke schématu ovládání pro Remote Play.

Stojí za připomenutí, že mezitím se spustila otevřená betaverze multiplayerové akce Resident Evil Re:Verse, která budou součástí Village. Test běží až do 11. dubna na PC, PlayStationu i Xboxu. (Respektive v tuto chvíli zrovna neběží, protože Capcom dočasně betu pozastavil kvůli problémům s matchmakingem.) Myslím, že to je něco, co byste si po naší zkušenosti neměli nechat ujít…

Resident Evil Village vychází už za měsíc, přesněji 7. května.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru