Call of Duty: Warzone Mobile, Activision, Call of Duty: Warzone Mobile vyjde v březnu

Call of Duty: Warzone Mobile vyjde v březnu

Autoři lákají na Verdansk, Rebirth Island, ale i tradiční multiplayerové režimy a mapy

Zdroj: Activision
29. 2. 2024
Název: Call of Duty: Warzone Mobile Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 21. 3. 2024

Tak je to skoro tady. Call of Duty: Warzone Mobile vyjde po celém světě 21. března, oznámil Activision. Hra pro operační systémy iOS a Android byla přitom oficiálně potvrzena už v roce 2022 a na jejím vývoji se podílela studia Shanghai, Beenox, Digital Legends a Solid State. Dosud si mohli titul vyzkoušet jen hráči v některých regionech, kde se novinka průběžně testovala. Activision si přitom na nezájem hráčů stěžovat určitě nemůže. Pochlubil se, že už se do hry předregistrovalo 50 milionů lidí.

Jak už název napovídá, tím hlavním bude battle royale režim Warzone až pro 120 hráčů na klasické mapě Verdansk. Dorazí ale i Resurgence na mapě Rebirth Island pro 48 hráčů. Vedle toho nicméně Warzone Mobile nabídne také klasický multiplayer v několika módech a na několika mapách. Těšit se máme na režimy Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed a Search & Destroy včetně hardcore variant a utkáme se například v arénách Shipment, Shoot House a Scrapyard. Další budou nepochybně časem přibývat.

Autoři lákají na možnost upravit si ovládání, interface i grafické nastavení podle svých vlastních preferencí. Titul bude samozřejmě podporovat také připojení ovladače. Do hry je možné se přihlásit se s účtem Activisionu a sdílet progres s velkým Call of Duty. Sdílena bude i část obsahu. Detaily opět fanoušci najdou na oficiálním blogu. Call of Duty: Warzone Mobile vyjde jako free-to-play a za předregistraci můžete obdržet i nějaké odměny.

Nejde samozřejmě ani zdaleka o první výlet Call of Duty na mobily. I když necháme stranou kapesní hry pro tradiční handheldy, na telefonech už jsme si mohli zahrát tituly Call of Duty: World at War – Zombies, Call of Duty: Black Ops – Zombies, Call of Duty: Strike Team, Call of Duty: Heroes a zejména pak Call of Duty: Mobile od Tencetu a TiMi Studios. I tento kousek z roku 2019 nabídl režim battle royale a zatím šlo o největší úspěch značky na mobilech, který se nejvíc přiblížil velkým hrám.

Podívat se můžete také na čerstvou upoutávku lákající na vydání Call of Duty: Warzone Mobile.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru