Call of Duty: Warzone, Activision, Call of Duty: Warzone má na výkonnějších konzolích nové textury

Warzone má na výkonnějších konzolích nové textury

Zase o krok blíž next-gen verzi. Lepší grafika pro nové konzole a nejvýkonnější staré

Zdroj: Activision
3. 3. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Ačkoli se Call of Duty: Warzone zatím nemůže pochlubit nativní verzí pro next-gen konzole, objevila se přeci jen nová oficiální cesta, jak původní verzi graficky vylepšit. Activision vydal nový balík textur ve vysokém rozlišení a podporuje nejen Warzone, ale i Modern Warfare. Na PlayStationu má pack velikost 8,4 GB a vydavatel upozorňuje, že je doporučen pro hráče s PS5 a PS4 Pro.

Starší Call of Duty pro Xbox Series X navíc už nějakou dobu podporu framerate 120 fps, zatímco na PS5 nikoli.

Nové textury vylepšují podobu zbraní a operátorů. Ačkoli se balíček jako první objevil v PlayStation Storu, verze pro Xbox One X a Series X brzy následovala a má velikost 7,9 GB. Starší Call of Duty pro Xbox Series X navíc už nějakou dobu podporuje framerate 120 fps, zatímco na PS5 nikoli. K tomu by bylo potřeba, aby vznikl plnohodnotný nativní port, zatímco Microsoft umožňuje funkci přidat i v rámci zpětné kompatibility.

V rámci nové sezóny pro Call of Duty: Black Ops Cold War se trochu proměnila i mapa Verdansk ve Warzone. Ty pravé novinky mají ale teprve přijít. Na konci druhé sezóny má proběhnout dlouho spekulovaný přechod do prostředí studené války inspirovaný Black Ops. Ke změně údajně dojde v rámci nějakého výbušného in-game eventu. Asi si dokážeme všichni představit, co je pod tím myšleno.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru