Call of Duty: Vanguard, Activision, Call of Duty: Vanguard se odhalí ve čtvrtek, tvrdí PS Store

Call of Duty: Vanguard se odhalí ve čtvrtek, tvrdí PS Store

Únik potvrzuje spekulace. Informace pochází z oficiální mobilní aplikace PlayStationu

Zdroj: Activision
16. 8. 2021
Název: Call of Duty: Vanguard Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 5. 11. 2021

Pokud s napětím očekáváte odhalení Call of Duty: Vanguard, ale dosud jste zdráhali uvěřit spekulacím, že se tak stane už tento čtvrtek, nyní už o datu s největší pravděpodobností pochybovat nemusíme. Jak si totiž všiml portál COD tracker, který se specializuje na úniky spojené se sérií Call of Duty, oficiální mobilní aplikace PlayStationu krátkou chvíli zvala ke sledování celosvětového odhalení nového dílu Call of Duty, a to 19. srpna od 19.30 hodin. Jak už bylo naznačeno dříve, odhalení hry proběhne prostřednictvím Call of Duty: Warzone, podobně jako tomu bylo v případě oznámení Black Ops Cold War či změny herní mapy.

Do puntíku se tím plní spekulace, které přinesli insideři v uplynulých dnech a dochází také k možná již nepotřebnému potvrzení, že podtitulem bude skutečně Vanguard. První náznak totiž přišel v závěru minulého týdne, když se na veřejnost dostaly informace o speciálních edicích a hře jako takové. Bezpečně tak víme, že se hra bude skutečně odehrávat v období druhé světové války, s největší pravděpodobností v Evropě i Tichomoří a možná už tento čtvrtek zjistíme, jestli se příchod hry promítne i do zmiňovaného Warzonu. Dříve totiž zaznívalo, že by tentokrát hráči nemuseli čekat tak dlouho jako v případě Black Ops Cold War a ze hry není ani možné rozdělení na dvě, nikoliv pouze jednu mapu.

Hra by podle předchozích spekulací měla obsahovat kampaň, multiplayer i režim zombíků, který má vznikat za přítomnosti Treyarchu. Zbylé části hry má ale na svědomí studio Sledgehammer Games, které tak navazuje na svůj předchozí díl Call of Duty: WW2. Hra vyjde s největší pravděpodobností v listopadu – konkrétně se spekuluje nad datem 5. 11. – a téměř jistě tomu bude předcházet multiplayerový test. Ve vzduchu rovněž visí potenciální časová exkluzivita přístupu do bety pro hráče na PlayStationu, protože Activision už několik let spolupracuje právě se Sony na propagaci hry. Za pozornost rovněž stojí náš víkendový článek o pozadí hrdinů, kteří se ve hře objeví a způsobech, jak se už nyní propisují do Warzone.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru