Call of Duty: Black Ops Cold War, Activision, Call of Duty rozšíří obrovské množství nového obsahu

Call of Duty rozšíří obrovské množství nového obsahu

Do Black Ops Cold War i Warzone míří zdarma nové mapy, postavy, zbraně i režimy

Zdroj: Activision
19. 2. 2021

Na podrobnosti o druhé sezóně pro Call of Duty: Black Ops Cold War a Warzone jsme nakonec nemuseli čekat dlouho od vydání prvního videa. K dispozici nyní máme gameplay trailer a spoustu detailů. Opravdu velkou spoustu. Vývojáři už na 25. února slibují úplně nový zombie režim, čtyři nové operátory, šest nových zbraní, nové multiplayerové mapy i změny ve Warzone.

Novinkou je i velký zombie režim Outbreak. Ten je situovaný do rozsáhlého pohoří Ural a narazíme tu na nové nepřátele i úkoly.

Čeká nás obrovská porce nového obsahu, jehož kompletní přehled najdete na oficiálním webu. My si ale určitě prosvištíme alespoň to nejpodstatnější. Čtveřici nových postav pro Black Ops Cold War tvoří Naga z Laosu, Maxis, Wolf z Louisiany a Rivas z Nikaraguy. V blogu můžete prostudovat jejich medailonky. Do rukou se nám dostane šest nových zbraní – FARA 83, LC10, mačeta, vojenská lopatka, kuše R1 Shadowhunter a sniperka ZRG 20mm.

Novinkou je i velký zombie režim Outbreak. Ten je situovaný do rozsáhlého pohoří Ural a narazíme tu na nové nepřátele i úkoly. Pohybovat se budeme po svých i ve vozidlech. Za zmínku ale rozhodně stojí také čtveřice klasických čerstvých multiplayerových map. Apocalypse nás vezme do džungle v Laosu. Jde o menší až středně velkou mapu. Golova je na první pohled obyčejná tradiční ruská vesnička, ale pod povrchem prý číhá temné tajemství.

Mansion, jak už ostatně samotný název napovídá, je sídlo situované do kubánské Havany a můžete ho znát z mise End of the Line, která se objevila v příběhové kampani Cold War. Jde o menší mapu, kde máme podle vývojářů očekávat frenetickou akci. Miami Strike nás vezme do titulního Miami a jde o variaci na existující arénu.

Narazíme také na nové a staronové režimy Gun Game, Stockpile a Hardpoint. Scorestreaky rozšíří Death Machine alias populární minigun. Mezi vozidly se objeví nový sedan, což je víceméně variace na klasický žigulík, a nový lehký terénní vůz. Samozřejmostí jsou nové výzvy a tak dále.

K pobřeží mapy Verdansk se blíží pohřešovaná loď Vodianoy, která byla naposledy spatřená u pobřeží Rebirth Islandu.

Změn se ale dočká rovněž Warzone. Kromě nových zbraní a operátorů z Black Ops Cold War se k pobřeží mapy Verdansk blíží pohřešovaná loď Vodianoy, která byla naposledy spatřená u pobřeží Rebirth Islandu. Veze neznámý náklad a s její posádkou se nejde spojit. Máme být proto obezřetní. A něco se prý děje i pod povrchem Verdansku. Zkoumání se neobejde bez rizika, varuje tým.

Warzone se rozšíří rovněž o dva nové režimy – Exfiltration a Rebirth Island Resurgence Extreme. Jejich podrobnější popis už najdete na zmíněném oficiálním webu. Závěrem je třeba upozornit, že ne všechny novinky budou připravené hned na launch nové sezóny. Některé dorazí až v jejím průběhu. Podrobnosti o battle passu vývojáři zveřejní 23. února.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru