Call of Duty: Modern Warfare, Activision, Call of Duty: Modern Warfare obdrželo nové mapy

Call of Duty: Modern Warfare obdrželo nové mapy

Děje se tak čtyři měsíce poté, kdy byla ukončena podpora. Mapy přichází bez oznámení

Zdroj: Activision
31. 3. 2021
Název: Call of Duty: Modern Warfare Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 25. 10. 2019

Začátkem loňského prosince skončila šestá sezóna v Call of Duty: Modern Warfare z roku 2019 a vzhledem k tomu, že sedmá nikdy nezačala, hráči to chápali jako ukončení obsahové podpory a přesun k aktuálnímu Call of Duty: Black Ops Cold War. Šlo o logicky krok, který navíc podporuje skutečnost, že vedle aktuálního dílu Call of Duty se musí vývojáři starat také o bezplatný battle royale režim Warzone a v neposlední řadě také o mobilní verzi. Jenže jakkoliv se tahle úvaha zdá správná, po vydání nedávného updatu pro Warzone je všechno, zdá se, jinak. Přes rok staré Modern Warfare totiž bez jakéhokoliv oznámení či upozornění v poznámkách ke zmiňovanému updatu obdrželo staronovou mapu Killhouse z původního Modern Warfare a k tomu ještě Al-Raab Airbase a Drainage pro režim Gunfight. S objevem přišel portál Call of Duty Tracker, který na trojici nových map upozornil na Twitteru.

Co se týče mapy Killhouse, reakce fanoušků je veskrze pozitivní, vzhledem k tomu, jaký odkaz s sebou tahle lokace nese. Poprvé se objevila v Call of Duty 4: Modern Warfare, a i když se jedná o poměrně malou mapu, struktura umožňuje velmi dynamické a rychlé přestřelky s nečekanými vpády nepřátel do zad a možností, dělat to stejné v opačném gardu. Layout mapy nebyl od té původní příliš změněn a vychází i z verze, která je dostupná v Call of Duty Mobile. Killhouse byl zároveň zařazen do playlistu 24/7 Mosh Pit a je bez jakéhokoliv upozornění součástí standardní rotace. V případě zmiňované Al-Raab Airbase –  klasické velké mapy pro souboje 6v6 – a Drainage pro rychlý Gunfight se jedná o přírůstek do privátních zápasů, ani o nich ale vývojáři nikde nic nezmínili.

Těžko tedy usuzovat, co přesně tohle drobné rozšíření obsahu Modern Warfare znamená, fanoušci nicméně vyjadřují svůj zájem o další novinky a nejčastěji zmiňují nového operátora v podobě Johna „Soapa“ MacTavishe. Je zcela neodmyslitelnou součástí Modern Warfare a je poněkud zvláštní, že ho vývojáři hráčům dosud nenabídli. Je však pravděpodobné, že by se mohl do hry podívat prostřednictvím očekávaného updatu pro Warzone, který by měl těsněji propojit battle royale s Black Ops Cold War.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru