Call of Duty: Warzone 2.0, Activision, Call of Duty láká na Warzone 2.0 i DMZ

Call of Duty láká na Warzone 2.0 i DMZ

Budeme bojovat ve vodě. Z Gulagu povedou nové cesty. Dorazí 3rd person playlisty

Zdroj: Activision
10. 11. 2022

Warzone 2.0 je za dveřmi a společně s ním také režim DMZ a první sezóna pro Modern Warfare II. Vývojáři proto podle očekávání na oficiálním webu důkladně představili nový obsah, který pro fanoušky Call of Duty chystají. Novinek se dočkáme 16. listopadu v 19 hodin našeho času.

Začneme s Warzone 2.0. Ten přinese novou velkou mapu Al Mazrah, jejíž části budou ovšem povědomé hráčům multiplayeru, z nějž některé oblasti vycházejí. Abyste se po vyřazení ze hry mohli vrátit do zápasu, musíte zvítězit v nově pojatém Gulagu v souboji 2 na 2, který bude spojovat náhodně vybrané hráče. Cestu na svobodu si ale můžete vybojovat také tak, že společně s nepřáteli přemůžete dozorce, kterého ovládá umělá inteligence.

Zdroj: Activision

S AI se lze pustit do souboje rovněž na vybraných místech i přímo ve hře ve snaze dostat se k lepší výbavě. Podobně jako v Modern Warfare II nás čeká avizovaný boj ve vodě i pod vodou a kromě plavání bude možné využít také čluny. Když už je řeč o vehiklech, mezi nimiž se objeví i několik novinek, mějte na paměti, že vám nově může dojít palivo. Je ale možné ho také doplnit.

Ve Warzonu se poprvé objeví i 3rd person režim podobně jako v multiplayeru Modern Warfare II. Autoři slibují zcela odlišnou taktiku, ale půjde samozřejmě opět o separátní playlisty. V soubojích ve Warzonu se mohou nově objevit až tři zmenšující se oblasti. Autoři lákají na proximity chat nebo možnost vyslýchat protivníky, a odhalit tak pozici dalších nepřátel.

Krátce před spuštěním Warzone 2.0 dočasně přestane fungovat dosavadní verze. Ta se pak vrátí jako Call of Duty: Warzone Caldera coby samostatný titul 28. listopadu.

Zdroj: Activision

Další očekávanou novinkou je režim DMZ vycházející z battle royalu, o kterém se hodně spekulovalo už dřív. Jde o extrakční režim, v němž mohou týmy plnit mise, hledat cennosti a utkávat se s dalšími živými hráči i umělou inteligencí. Nakonec jde ale o to uniknout odsud se zdravou kůží.  Blíže ho však autoři teprve představí.

Zdroj: Activision

Klasický multiplayeru Modern Warfare II dostane s první sezónou dvě staronové mapy – hned na začátku to bude Shoot House a v jejím průběhu pak ještě Shipment. Rozroste se také režim Special Ops o novou misi a dorazí rovněž první epizoda Raidů. V misi High Ground mají hráči najít a zničit komunikační server, aby odhalili a získali tři datové disky.

Společně s první sezónou se hra rozšíří i o nové zbraně a operátory. Těmi prvními budou Zeus, Klaus a Gaz. Přibudou však mezi ně při příležitosti mistrovství světa také fotbalisté Neymar, Messi a Pogba.

Spoustu dalších podrobností o plánovaném obsahu včetně rozboru nových zbraní nebo profilů zmíněných operátorů najdete v obsáhlém příspěvku na oficiálním webu.

Kromě krátkého oficiálního videa jsme se dočkali také záběrů od některých vybraných youtuberů, kterým vývojáři dali k novinkám přednostní přístup. Podívat se už tak můžete například na to, jak se v praxi hraje nový Warzone i čerstvý režim DMZ.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru