Call of Duty: Black Ops Cold War, Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War nás vezme do 80. let

Call of Duty: Black Ops Cold War nás vezme do 80. let

Má se jednat o přímé pokračování jedničky. Vyrazíme do Berlína, Vietnamu, Turecka i SSSR

Zdroj: Activision
25. 8. 2020

Na internetu se objevil údajný obrázek a popisek akce Call of Duty: Black Ops Cold War ještě před jejím oficiálním představením, které připadá na zítřek. Má se podle něj jednat o přímé pokračování prvních Black Ops. Tedy žádný remake, reboot ani reimaginace. V příběhové kampani se vypravíme do začátku osmdesátých let, což je období, na které také řada předchozích náznaků skutečně ukazovala.

Příběh nás vezme do Východního Berlína, Vietnamu, Turecka i Sovětského svazu. Těšit se stejně jako v původní hře můžeme na setkání s některými skutečnými historickými osobnostmi. V prvních Black Ops se objevili například John F. Kennedy, Richard Nixon, Robert McNamara nebo Fidel Castro.

Na scénu se vrátí i populární postavy z prvního dílu – Frank Woods, Alex Mason a Jason Hudson.

Jako elitní agent máme pronásledovat tajemného muže, který si říká Perseus. Jeho cílem je údajně destabilizovat globální rovnováhu moci a změnit běh dějin. Na scénu se vrátí i populární postavy z prvního dílu – Frank Woods, Alex Mason a Jason Hudson. Kromě kampaně nás čeká samozřejmě také klasický multiplayer a zombie režim, jak už se tvrdilo dříve.

Hra míří na PC, současné i next-gen konzole a vyjde prý v listopadu, konkrétně v pátek 13. listopadu. Konzolová verze nabídne možnost upgradu na novou generaci. Nebude to ale tak jednoduché. K dispozici budou celkem tři edice – standardní, cross-gen bundle a ultimátní. Přičemž název druhé napovídá, že za možnost upgradu si nakonec připlatíme. Informace mají pocházet z posledního updatu pro Warzone a Modern Warfare. Activision nové Call of Duty představí ve středu v 19.30 našeho času v rámci Warzone. Dalších informací se pak dočkáme hned o den později v rámci akce Opening Night Live, která zahájí letošní digitální Gamescom.

Už dříve jsme psali, že hra bude obsahovat i režime Warzone, do kterého se nějak promítne obsah inspirovaný studenou válkou a Black Ops. Může se tak ale stát až po vydání Cold War. Za předobjednávku hry údajně fanoušci obdrží postavu Franka Woodse do aktuální Warzone, vypátrali datamineři. Za zmínku také stojí, že nedávný teaser na hru byl dodatečně upraven kvůli tomu, že se v něm objevil sekundový záběr z protestů na náměstí Nebeského klidu v roce 1989, z čehož zřejmě neměl Peking ani trochu radost.

Na Opening Night Live se nové Call of Duty objeví vedle příběhového DLC pro akci Doom Eternal, nové sezóny pro Fall Guys, gameplaye Star Wars: Squadrons nebo nové upoutávky na remake Mafie.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru