Call of Duty: Vanguard, Activision, Call of Duty a Battlefield ukáží novinky ve stejnou chvíli

Call of Duty a Battlefield ukáží novinky ve stejnou chvíli

Zítra odpoledne se odhalí režim Zombies ve Vanguardu i Hazard Zone v Battlefieldu

Zdroj: EA/Activision
13. 10. 2021
Název: Call of Duty: Vanguard Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 5. 11. 2021

Souboj mezi Call of Duty a Battlefieldem získá ve čtvrtek další rozměr. Půjde o přímé klání. Vývojáři obou her si totiž naplánovali na stejnou chvíli odhalení nového obsahu. DICE představí v 17 hodin našeho času režim Hazard Zone. Dočkáme se traileru na tento mód, který se má výrazně lišit od toho, co nabízejí klasické režimy Battlefieldu.

Už v minulosti se objevily neoficiální informace, že Hazard Zone má být inspirovaný akcí Escape from Tarkov nebo Hunt: Showdown. Hráči mají bojovat s AI i mezi sebou a snažit se dosáhnout místa vyzvednutí, aniž by přišli o nahromaděnou kořist. Hazard Zone nemá mít exkluzivní mapy, zdá se, ale používat některé ostatní z BF2042. Jednou z těch podporovaných prý bude Orbital, který jsme si vyzkoušeli v betě. Spekulací na konto nového módu je ještě víc, ale vzhledem k tomu, že zítra budeme mít jasno, už zřejmě nemá smysl věštit z křišťálové koule.

Jak už bylo řečeno, ve stejnou chvíli, kdy DICE budou prezentovat Hazard Zone, se Activision zaměří na zombíky v Call of Duty: Vanguard, tedy opět v 17 hodin našeho času. Ačkoli vývoj Vanguard vedou vývojáři z týmu Sledgehammer Games, tento mód vzniká primárně ve studiu Treyarch. Má být navíc nějak propojen se zombíky v Black Ops Cold War a jejich příběhem.

Kdyby vám ale tahle novinka v podání Call of Duty byla málo, už dnes Activision podle všeho představí nový anticheatovací systém pro Warzone. Měl by se spustit ještě letos spolu s novou mapou inspirovanou druhou světovou válkou a Vanguardem. Jeho vývoj vede pro změnu tým Raven Software, ale systém jako takový by se mohl projevit také v Call of Duty: Vanguard. To se přitom potýkalo s problémy stran fair play už během bety. A Warzone s cheatery bojuje soustavně. Snad se autorům podaří na tomto poli získat opět převahu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru