PUBG: New State, PUBG Corporation, Bylo odhaleno pokračování mobilního PUBG

Bylo odhaleno pokračování mobilního PUBG

Futuristická battle royale akce s podtitulem New State má novou mapu a vyjde ještě letos

Zdroj: KRAFTON
25. 2. 2021

Společnosti KRAFTON a PUBG Studio představily pokračování PUBG s podtitulem New State. Hra vyjde ještě letos a nabídne novou mapu i grafiku, která má posunout možnosti hraní na mobilech. Do hry už se lze předregistrovat na Google Play. Výměnou se můžete těšit na exkluzivní skin pro jedno z vozidel. Hra samozřejmě kromě Androidu míří i na iOS od Applu.

New State je zasazen do roku 2051, kdy spolu soupeří různé frakce. Přímo na bojišti pak musí hráči využívat moderní technologie a novou strategii, pokud chtějí zvítězit. Nová mapa se jmenuje TROI bude mít rozlohu 8×8 kilometrů a vejde se na ní až stovka hráčů. Těšit se podle autorů můžeme na nové pohyby, drony, balistické štíty a customizaci zbraní přímo ve hře.

Tým tvrdí, že představí v pokračování nové funkce, které rozvinou battle royale jako žánr. Grafika i ovládání je ušitá na míru mobilním platformám. Těšit se prý můžeme na zcela nové vizuální efekty. Ale to nevylučuje, že by se hra mohla časem objevit na dalších systémech.

Nejde o blesk z čistého nebe. O tom, že PUBG Corporation chystá nějaké nové PUBG na mobily, se už nějakou dobu mluvilo. A nejde přirozeně o jedinou hru z tohoto světa, na které se pracuje.

PUBG: New State už má spuštěnou oficiální stránku, kanál na YouTube i vlastní profily na sociálních sítích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru