Bulánci, SleepTeam, Bulánci lákají na Pokojíček a online multiplayer

Bulánci lákají na Pokojíček a online multiplayer

Early access verze se rozrostla o nové prostředí. Můžete se zapojit do testu online hry

Zdroj: SleepTeam
1. 3. 2023
Název: Bulánci Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 21. 9. 2023

Noví Bulánci od vývojářů ze SleepTeamu nezahálejí a přinášejí další obsah a novinky. Samotní autoři nejovější update nazývají velkou aktualizací. “Nejenže statečně a hystericky dodržujeme plán našeho nedávno zveřejněného harmonogramu, ale chystáme i něco nad jeho rámec. Dokončujeme totiž to, na co většina hráčů netrpělivě čeká: online multiplayer,” láká studio na další rozšiřování hry.

Trampolína slouží jako rychlé přemisťovadlo mezi jednotlivými patry.

Early access verze na Steamu se 1. března rozrostla o množství novinek, z nichž tou největší je podle vývojářů nové prostředí, které nazývají Pokojíček. “Ostatně kam jinam než právě do pokojíčku naše roztomilé naducané polštáře patří? Vzápětí se ale přesvědčíte, že si s nimi není radno zahrávat, a v boji s nimi vám pomůže hromada hraček,” říká vedoucí projektu Jan Zmeškal.

Autoři popisují v příspěvku na Steamu, že se můžeme těšit na zajímavou změnu herních mechanismů. “Postavte se obávanému robotovi, který křižuje pokojíček všemi směry. Přepadněte dětský vláček a získejte kontrolu nad bojištěm. A to nejlepší – okusíte boj, který vás vynese do nových pater bytí,” láká tým. Konkrétně SleepTeam zmiňuje tři zajímavé objekty, na které v Pokojíčku narazíte. Trampolína slouží jako rychlé přemisťovadlo mezi jednotlivými patry. Pak je tu zmíněný robot a funkční vláček.

Nezůstalo ale jen u obsahových novinek, ale došlo také na vizuální upgrady. “Zajisté jste si všimli, že jsme některé z polštářů vybavili brýlemi. Je nám ale jasné, že cool brýle nestačí a že by nejeden Bulánek ocenil fešnou čepici. Nebo třeba sluchátka? Nové doplňky pro své polštáře můžete vyzkoušet už v tomto updatu,” láká Jan Zmeškal.

Rozšířila se rovněž Bulánčí historie. “Nahlédneme například za oponu události, která je dodnes obestřena mýty a teoriemi a kterou nedokázali rozluštit ani nejlepší historikové v oboru. Je známo, že v 18. století došlo za záhadných okolností k požáru manufaktury na výrobu lůžkovin. Co přesně se ale tehdy stalo, dodnes obestírá řada nejasností,” naznačuje Jan. Podívat se můžete také na nové video. Studio opravilo i několik chyb a doplnilo chybějící zvuky. Dodatečným proškolením prošla rovněž umělá inteligence.

Přihlaste se do betatestu

Pokud jde o budoucnost, už na začátku padla zmínka o online multiplayeru. Autoři jej považují za jeden z nejočekávanějších prvků a pracují na něm podle svých slov dnes a denně. “Je nám jasné, že svoje blízké už hravě porážíte a nutně potřebujete změřit síly se skutečnými borci v online světě,” ujišťuje Jan Zmeškal. “Ačkoliv jsme už relativně blízko dokončení multiplayeru, chceme, aby byl zkrátka perfektní. Proto jsme se rozhodli rozšířit naše řady testerů a umožnit vám být u toho,” doplňuje s tím, že autoři spustili možnost zapojit se do betatestu online multiplayeru. 

Zkusit štěstí a přihlásit se můžete až do poloviny března prostřednictvím speciálního formuláře. V něm vývojáři zjišťují, jak výkonný máte počítač, jaké máte zkušenosti s testování, jaké hrajete hry i preferované ovládání.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru