Horizon Forbidden West, Sony Interactive Entertainment, Bloomberg: Horizon Forbidden West byl skutečně odložen

Bloomberg: Horizon Forbidden West byl skutečně odložen

Jason Schreier říká, že Sony už rozhodla. Letos si na Aloy musíme nechat zajít chuť

Zdroj: Sony
31. 7. 2021
Název: Horizon Forbidden West Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:
Datum vydání:
18. 2. 2022
21. 3. 2024 (PC)

Zdá se, že hru Horizon Forbidden West skutečně čeká odklad na příští rok. Jako první o této možnosti veřejně promluvil novinář Jeff Grubb z magazínu VentureBeat. A i když novinka od nizozemského studia Guerrilla Games neměla letošní vydání jisté, fanoušci v něj pochopitelně doufali a informace jim velkou radost neudělala. Nicméně stále jsme to mohli brát jako nepotvrzené zprávy z doslechu od jednoho člověka.

K němu se ovšem před několika hodinami přidal další důvěryhodný novinář. Nyní o odkladu píše i Jason Schreier z Bloombergu, který jej prezentuje už jako fakt a hotovou věc, i když jde o neoficiální zprávu od důvěryhodného zdroje. Grubb přitom naznačil, že se o tom může v Sony teprve interně debatovat, i když se k tomu vývojáři měli přiklánět. Spekuloval, že Sony by informaci mohla zveřejnit v září během State of Play.

Na Twitteru pak Schreier ještě zdůraznil: “Je to rozhodnuté. Hra je odložená.” K rozhodnutí prý měla dokonce Sony dojít už před nějakou dobou. Ale pořád je třeba mít na paměti, že nejde o oficiální informaci. Důvodem mají být jako v ostatních případech z posledních měsíců problémy související s pandemií koronaviru a nutností pracovat z domova. PlayStation zatím odmítl tyto zprávy jakkoli komentovat. 

Důležité je připomenout, že šéf PlayStation Studios Hermen Hulst i vedoucí hry Mathijs de Jonge v minulosti sice oba říkali, že vývoj pokračuje dobře a podle plánu, ale nechtěli vyloučit možnost, že by k odkladu mohlo dojít. Vánoční sezóna byla zjevně cílem, ale pořád se nad ní vznášel otazník, který se teď začíná zhmotňovat.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru