Bloodborne, Sony Interactive Entertainment, Modder rozběhl Bloodborne v 60 fps na základní edici PS4

Bloodborne pro PS5? PS Stars to naznačuje

U DLC The Old Hunters pro oblíbenou hru od FromSoftu se objevil tag PS5, může jít o omyl

Zdroj: Sony Computer Entertainment
10. 7. 2024
Název: Bloodborne Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 24. 3. 2015

Nikdo vlastně neví, proč se Sony coby majitel práv na hru Bloodborne brání verzi pro PS5. Hráči, kteří si titul už před necelými deseti lety oblíbili na PlayStationu 4, už dlouhou dobu volají alespoň po režimu 60 fps, v lepším případě po remasteru či jen verzi, která by nabídla o trochu vyšší rozlišení, Sony ale všechny snahy o zázrak neguje. Nic nezmůžou ani vývojáři z FromSoftware, jak opakovaně potvrdil designér Hidetaka Mijazaki a další jeho kolegové. V těchto chvílích se ale stalo něco, co fanoušky vytrhlo z letargie a upínají se k možnému náznaku, že se na pozadí s PS5 verzí Bloodborne přeci jen může něco dít.

Vášně před několika hodinami rozdmýchal příspěvek na Twitteru, v němž uživatel s přezdívkou DarahOG sdílel screenshot z prostředí PlayStation Stars. Věrnostní program pro hráče na PlayStationu, který se po měsíční neobjasněné odstávce konečně vrací do provozu, totiž z nějakého důvodu uvádí DLC The Old Hunters pro zmiňovaný Bloodborne s tagem PS5. Skutečnost, že se takto označené rozšíření oblíbené soulslike hry v PS Stars skutečně nachází, už stihli potvrdit i další hráči, všichni si ale lámou hlavu nad tím, co to vlastně znamená.

Když totiž zkoušeli hráči na titul kliknout, dostali se jen na kartu hry pro PlayStation 4, takže se tag jeví jen jako chyba. Protože ale naděje umírá až poslední, mnoho hráčů stále doufá, že Sony omylem vyzradila něco, na co ještě systém není připraven, a tak odkaz nevede na to správné místo. Jak už asi chápete, tím má být karta hry pro PS5, která by ukončila tak dlouhé a v mnoha ohledech až nesmyslné čekání na ten nejjednodušší update, jaký si hráči umí představit. Těžko z toho vyvozovat jakékoliv závěry, rádi se ale necháme překvapit. Mile, to dá rozum. O nemilá překvapení nikdo nestojí!

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru