Bloober Team oznamuje další titul

Bloober Team oznamuje další titul

Project M vzniká s polským studiem Draw Distance, které vyvinulo hru Serial Cleaners

Zdroj: Bloober Team, Draw Distance / koláž, Vortex
14. 2. 2023

Polské studio Bloober Team se evidentně nehodlá jen tak zastavit a oznamuje další počin. Autoři her Observer, Blair Witch, The Medium, Layers of Fear a Layers of Fear 2 momentálně pilně pracují na remaku Silent Hillu 2, o němž se navíc nedávno rozpovídali, remaku Layers of Fears a kromě toho v prosinci oznámili novou hru ve spolupráci s vydavatelským labelem Private Division a svým úmyslem dominovat hororovému žánru na poli her. A nyní se na svůj seznam přidávají další projekt.

I nová oznámená hra bude vycházet ze spolupráce, tentokrát s dalším polským studiem Draw Distance, které stojí za loňskou velice pozitivně hodnocenou top-down hrou Serial Cleaners o čištění míst činu. Jejich společný počin zatím také postrádá název a je v tuto chvíli označován pouze jako Project M. Ačkoli hra už vstoupila podle vývojářů do produkční fáze, zatímco v té předprodukční strávila přes rok, více informací si momentálně stále nechávají pro sebe, snad ale Draw Distance brzy ukáží, co pod dohledem a s pověřením Blooberu kutí.

Co se týče dalších právě vznikajících projektů v dílnách Blooberu, největší pozornost přitahuje samozřejmě remake Silent Hill 2. O něm se od oficiálního oznámení postupně dozvídáme více informací, ale to hlavní, tedy datum vydání, stále neznáme. U remaku Layers of Fears spojující obě původní hry by dle oficiálních informací stále mělo platit vydání zkraje roku 2023, ale zatím nejsou známy detaily. A co se týče již zmíněného survival hororu s Private Division, zde si budeme muset vzhledem k rané fázi projektu ještě nějaký čas počkat.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru