Enlisted, Gaijin Entertainment, Bitva o Berlín se rozhořela v akci Enlisted

Bitva o Berlín se rozhořela v akci Enlisted

Akce z druhé světové války nabízí nové mapy, zbraně i techniku. Zatím ale jen za peníze

Zdroj: Darkflow Software
30. 4. 2021
Název: Enlisted Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2020

Multiplayerová válečná akce Enlisted se rozrůstá o novou atraktivní kampaň. Čeká nás netrpělivě očekávaná bitva o Berlín. Střetnou se tu německé a sovětské jednotky a těšit se můžeme na reálné lokace jako říšské kancléřství, Moltkeho most nebo Krollovu operu. Vývojáři slibují intenzivní boje ve městě na sklonku druhé světové války v Evropě.

Bitva o Berlín se prodraží

K dispozici hráčům budou také nové zbraně a vozidla dostupná na konci války. Konkrétně to znamená stroje T-34-85, Panther, IL-2-37 a Messerschmitt Me 410 a zbraně PPS-43, MP 3008, DT-29, Panzerfaust 100 a nové bajonety na pušky.

Ale pozor. Berlín je zatím v “uzavřeném” testování. Pokud se do něj chcete přednostně dostat, musíte si koupit takzvaný Battle of Berlin Bundle. Ten obsahuje i prémiové jednotky, které vám zůstanou také po skončení testovacího období. A navrch nějaké zlaťáky. Jejich podrobný popis najdete na oficiálním webu. Bundle v ceně 65 eur se teď prodává “jen” za 50 eur. Třeba v PS Storu ho najdete za 1319 korun, což není vůbec málo.

Smyslem testu je vychytat chyby a vybalancovat zážitek, pokud jde o mise, zbraně i další stroje dřív, než bude kampaň k dispozici pro všechny zdarma. Jinými slovy, za privilegium hrát a testovat musíte zaplatit a i když dostanete nějaké dárky, samotná kampaň pak bude pro trpělivé bezplatná. Vývojáři doufají, že dostanou od hráčů zpětnou vazbu a podněty, které jim pomohou vše připravit na další krok. Autoři zatím neříkají přesně, kdy test skončí. Prostě až budou s výsledkem spokojení.

Jedná se v pořadí už o třetí kampaň v Enlisted. Hra už obsahuje bitvu o Moskvu a invazi do Normandie. S jistotou víme, že přibude ještě Tunis. Více podrobností o hře samotné a naše dojmy najdete ve starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru