Biomutant dorazí v květnu, Glum až příští rok

Biomutant dorazí v květnu, Glum až příští rok

Vývojáři odložili vydání The Lord of the Rings: Gollum a erotického hororu Lust from Beyond

Zdroj: koláž/Vortex
27. 1. 2021

Hned několik her upravuje své termíny vydání. Začneme tou špatnou zprávou. Titul The Lord of the Rings: Gollum od studia Daedalic Entertainment byl odložen až na příští rok. Glumovo temné dobrodružství bylo oznámeno v březnu 2019, míří na PC i nové a staré konzole včetně Switche a původně mělo vyjít v průběhu letošního roku. O distribuci se nově postará společnost Nacon. Bohužel nemáme k dispozici žádné konkrétní odůvodnění samotného odkladu, ale není těžké dovtípit se příčiny. Více podrobností o Glumovi najdete v našich starších článcích.

Odložen byl bohužel i polský erotický horor Lust from Beyond od studia Movie Games Lunarium. Naštěstí jen o pár dní. Naposledy vývojáři lákali, že hra vyjde 11. února. Tento termín přitom slíbili jen krátce před Vánoci. Nový termín je ale stanovený na 25. února. Autoři uvedli, že chtějí přinést hráčům Lust from Beyond co nejdřív, ale současně jim nabídnout ten nejlepší možný zážitek. A jednoduše potřebují víc času na ladění produktu. Před pár dny alespoň zveřejnili vývojářský deníček.

A nakonec tu máme i nějaké dobré zprávy. Dlouho připravovaná hra Biomutant konečně dostala datum vydání. Po několika odkladech a spekulacích se můžeme opatrně začít těšit na 25. května, kdy hra dorazí na PC, PS4 a Xbox One. Autoři současně zveřejnili podrobnosti o speciálních edicích, jejichž obsah najdete níže. Atomic Edition bude stát 400 eur a sběratelka 110 eur na PC a 120 eur na konzolích.

Biomutant je ve vývoji od roku 2015, pracují na něm bývalí vývojáři Avalanche Studios v rámci nového studia Experiment 101 a naposledy jsme si hru vyzkoušeli na E3 v roce 2019, kde se nám poměrně líbila, jak se můžete přesvědčit v dojmech níže.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru