Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition, Ubisoft, Beyond Good and Evil se ukáže ve čtvrtek

Beyond Good and Evil se ukáže ve čtvrtek

Tak alespoň ta vylepšená verze prvního dílu se hlásí o slovo. I když až po akci Ubisoftu

Zdroj: Ubisoft
19. 6. 2024
Název: Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 25. 6. 2024

Poslední dobou je to na Vortexu samý Beyond Good and Evil. To je slušné skóre na značku, jejíž druhý díl pohřešujeme už několik let a vylepšenou jedničku jsme ještě před pár dny marně vyhlíželi taktéž. Teď jsme se ale dozvěděli, že takzvaná 20th Anniversary Edition se předvede tento čtvrtek během prezentace Limited Run Games. Přenos připadá na 20 hodin našeho času.

Pár dní starý objev trofejí na internetu tak skutečně předznamenával nové oficiální informace. A moc bych nedal za to, že vydání je v podstatě na spadnutí. Jak už jsme psali dříve, o existenci remasteru jsme se dozvěděli vlastně omylem a díky úniku. Ale poměrně kurióznímu. Raná verze vyšla předčasně a dostali se k ní někteří předplatitelé Ubisoft+ na Xboxu. To bylo v listopadu 2023.

Hra byla z nabídky zase rychle odstraněna, ale Ubisoft její existenci následně oficiálně potvrdil. Remaster nabídne rozlišení 4K a 60 fps, vylepšenou grafiku, ovládání, autosave i cross-save. Dále pak nové exkluzivní odměny, nový speedrun režim, achievementy či materiály ze zákulisí.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru