Bethesda nebude mít v červnu místo E3 digitální show

Bethesda nebude mít v červnu místo E3 digitální show

Vydavatel má prý v rukávu spoustu zajímavých věcí, ale zatím se nerozhodl, kdy je ukáže

Zdroj: Bethesda
2. 4. 2020

Společnost Bethesda Softworks nebude mít v původním termínu E3 digitální obdobu konference, kterou plánují další společnosti jako Microsoft nebo Ubisoft. Na Twitteru to oznámil šéf marketingu Pete Hines s tím, že společnost čelí mnoha výzvám v souvislosti s koronavirem. Současně přitom navnadil fanoušky, že Bethesda má spoustu vzrušujících věcí, o které se chce podělit, a více podrobností se dočkáme v dalších měsících.

Starfield, Elder Scrolls, Deathloop, GhostWire: Tokyo…

Potvrzují se tak předchozí spekulace, že zdaleka ne všichni vydavatelé se připojí k pořadateli E3, organizaci ESA, v její snaze udělat pro letošek z E3 on-line “festival”. Další společnosti přitom mohou podobné akce chystat ve vlastní režii. Na Bethesdu a její lineup je celá řada hráčů zvědavá i proto, že pracuje na mnoha zajímavých hrách. Už dříve na E3 oznámila horor GhostWire: Tokyo od japonského studia Tango Gameworks a Šindži Mikamiho, sci-fi Starfield nebo pokračování ságy The Elder Scrolls. Víceméně jisté je i pokračování série Wolfenstein od MachineGames a Arkane loni na E3 oznámili titul Deathloop.

Bethesda navíc tento týden společně se studiem id Software potvrdila, že se v srpnu neuskuteční 25. ročník tradiční akce QuakeCon. Zrušen byl rovněž kvůli nemoci COVID-19. A ti bez náhrady. Akce se vrátí až příští rok, ale nějaké novinky snad vývojáři z id ukáží na internetu.

Warner měl podle Jasona Schreirera z Kotaku na E3 představit konečně mýty opředené RPG ze světa Harryho Pottera, nového Batmana od studia WB Games Montréal i novinku od původních autorů arkhamské série z Rocksteady.

Microsoft plány na on-line konferenci už potvrdil. Ubisoft tuto možnost ještě zkoumá, ale je vysoce pravděpodobná. Nintendo zvažuje podle nedávného vyjádření nejrůznější možnosti, ale s pravidelnými internetovými přenosy má zdaleka nejvíc zkušeností, a to i během klasické E3, takže o jeho Directy určitě nepřijdeme. Všichni také čekají, s jakou formou představení novinek přijde společnost Warner Bros. Interactive Entertainment, která měla podle Jasona Schreirera z Kotaku na E3 představit konečně mýty opředené RPG ze světa Harryho Pottera, nového Batmana od studia WB Games Montréal i novinku od původních autorů arkhamské série z Rocksteady. Warner tu přitom měl mít letos konferenci vůbec poprvé a pod jeho křídla spadají i další zajímavá studia – Monolith Productions, NetherRealm Studios, TT Games – ti všichni mohli s něčím přijít.

Na druhé straně digitální tiskovku chystají vedle gigantů i některé menší společnosti jako Devolver Digital či Limited Run Games.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru