Marvel’s Avengers, Square Enix, Beta Marvel’s Avengers odstartuje jako první na PS4

Beta Marvel’s Avengers odstartuje jako první na PS4

Vývojáři lákají, že si vyzkoušíme trochu od každého typu mise a aktivit, kterou hra nabídne

Zdroj: Crystal Dynamics
15. 7. 2020
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Vydání očekávané superhrdinské kooperativní akce Marvel’s Avengers se blíží. Hra vstoupí do obchodů 4. září a jak vývojáři předem slíbili, její premiéře bude předcházet ochutnávka v podobě betaverze. Ta bude probíhat v několika fázích a otestovat ji budou moci hráči na konzolích i na PC.

Díky dohodě mezi vydavatelem Square Enix a Sony se ochutnávky hry jako první dočkají majitelé PlayStationu 4. Ti budou moci do světa hry naskočit již 7. srpna, a to v rámci uzavřené betaverze přístupné hráčům, kteří si předobjednají jakoukoli z edic. O týden později, tedy 14. srpna, se k nim pak připojí i majitelé předobjednávky na Xboxu a na PC, ale nejen ti. Ve stejný den totiž současně odstartuje otevřená betaverze pro všechny hráče na PS4. A konečně 21. srpna bude otevřená beta k dispozici pro všechny zmíněné platformy. O Stadii nepadlo v tomto smyslu ani slovo. K délce trvání bety pak FAQ na stránkách podpory vydavatele uvádí, že časové údaje budou teprve upřesněné.

Oznámení dat jednotlivých betaverze jako první přinesl web IGN, který rovněž láká na další prezentaci novinek ze hry. Vývojáři je sdílejí s komunitou za pomocí vysílání nazvaného War Table. Druhý díl proběhne 29. července, ten první byl na programu na konci června.

Jak dodává kreativní ředitel Shaun Escayg, betaverze je především o ochutnávce variability plné verze hry. „Vytvořili jsme betu tak, abyste si mohli vyzkoušet většinu z věcí, které budete moci dělat i v plné hře,“ láká potenciální zákazníky. To znamená, že beta nabídne kousek z příběhové kampaně, kooperativní mise, vylepšování vlastní postavy i postup ve světě hry.

Dojde také na mise typu War Zones a Drop Zones, kterým se vývojáři budou více věnovat právě ve zmíněném dalším díle série War Table. Plná verze hry pak dorazí na PC a na současné konzole 4. září. Ještě před koncem roku bude hra k mání i na next-gen konzolích, na které budou moci hráči přejít bez nutnosti utrácet za novou kopii hry a titul nabídne cross-play napříč generacemi, takže se nemusíte vzdát ani spoluhráčů, kteří (ne)přesedlají na nový systém.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru