Beat Saber, Beat Games, Beat Saber vítá ve svém playlistu Billie Eilish a její hity

Beat Saber vítá ve svém playlistu Billie Eilish a její hity

Po Green Day nebo Linkin Park přichází spolupráce se slavnou zpěvačkou, hře se nadále daří

Zdroj: Beat Games
22. 9. 2021
Název: Beat Saber Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 1. 5. 2018

Do populárního VR hitu Beat Saber od česko-slovenského studia Beat Games zamířila další nálož hudby. V rámci pravidelného rozšiřování seznamu skladeb, které cílí na řadu rozličných hudebníků a vydavatelů, tentokrát vývojáři navázali spolupráci se zpěvačkou Billie Eilish. Díky novému hudebnímu balíčku se proto herní playlist rozrostl o některé z jejích nejslavnějších hitů, které navíc uvozuje velmi působivý trailer.

V minulosti oficiální autorský soundtrack Jaroslava Becka už doplnily písně od skupin Imagine Dragons, Panic! at the Disco, Green Day, Linkin Park, BTS, vydavatelství Monstercat a Interscope nebo hudebníků Camellia, Timbalanda a naposledy i Skrillexe. Nadále také platí, že na PC je možné importovat vlastní skladby a módy, které nabízí nepřeberné množství další hudby a zábavy obecně. Billie Eilish Music Pack láká na nejznámější a nejoblíbenější skladby jako například Bad Guy nebo Therefore I Am. Balíček obsahuje celkem deset písní a je dostupný za 13 dolarů nebo jednotlivě po 2 dolarech, resp. přibližně 50 korunách. Kromě toho je dostupné i nové herní prostředí, jež navrhla sama Billie a je inspirováno klipem k její písni Happier Than Ever.

Billie Eilish Music Pack

– all the good girls go to hell
– bad guy
– bellyache
– bury a friend
– Happier Than Ever
– I Didn’t Change My Number
– NDA
– Oxytocin
– Therefore I Am
– you should see me in a crown

Beat Saberu se nadále daří, stejně tak jeho autorům. Pod křídly Facebooku a Oculus Studios, pod něž Beat Games patří už od konce roku 2019, je hra nadále vylepšována k hráčské spokojenosti. V době odkoupení studia vývojáři slibovali, že se jich akvizice dotkne pouze v pozitivním slova smyslu a že svůj pravý potenciál teprve ukážou. To splnili nejen novými přídavky, ale především multiplayerem, který vyšel loni v říjnu. Spolupráci si rovněž pochvalují i samotní vydavatelé, například David Nieman z Interscope Records na blogu Oculusu, který o Beat Saberu prohlásil, že je skvělým partnerem a spojencem pro hudební průmysl, neboť umělcům poskytuje nové a zajímavé publikum. O úspěchu hry navíc nesvědčí jen její všeobecná oblíbenost a fakt, že jde v tuto chvíli o jednu z nejvýznamnějších značek pro VR, ale také její veřejná prezentace. Zatímco ještě před dvěma roky autoři považovali za vrchol plakát hry na budově v centru Los Angeles, dnes byste Beat Saber určitě neminuli ani na Manhattanu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru