Battlefield V, Electronic Arts, Battlefield V nás vezme na Šalamounovy ostrovy

Battlefield V nás vezme na Šalamounovy ostrovy

Válka v Tichomoří pokračuje. Čekají nás intenzivní boje v džungli, nové zbraně i vybavení

28. 1. 2020
Název: Battlefield V Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 11. 10. 2018

Vývojáři z DICE představili 6. kapitolu pro akci Battlefield V. Novinka s podtitulem Into the Jungle vyjde 6. února a vezme nás na Šalamounovy ostrovy, kde opět změří síly americké a japonské jednotky. Těšit se můžeme na novou mapu, nové zbraně i vybavení a možná i střety na bližší vzdálenost v husté vegetaci, které by mohly připomenout Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam.

Za mapou Solomon Islands stojí stejný tým jako za Argonne Forest a bude k dispozici v režimech Conquest a Breakthrough. Nebezpečí tu prý číhá na každém kroku, třeba v podobě skrytých bunkrů. Ať už budeme útočit coby Američané, nebo se bránit jako Japonci, zrádný terén se může stát naším největším spojencem, anebo naopak úhlavním nepřítelem. Obránci mohou například podle autorů zůstat dlouho skrytí a čekat na iniciativu nepřítele.

Mezi novými zbraněmi se objevuje třeba bazuka M1A1, ale i řada dalších, jejichž seznam najdete na oficiálním webu. K dispozici budou také tři noví elitní vojáci se speciálním vzhledem i osobností. Jsou mezi nimi mladá Japonka, americký pilot i jeho japonský protějšek.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru