Battlefield 2042, Electronic Arts, Battlefield 2042 přivítá obsah z hororu Dead Space

Battlefield 2042 přivítá obsah z hororu Dead Space

Časově omezený speciální režim láká novou výbavu a podivné protivníky

Zdroj: EA
4. 7. 2024
Název: Battlefield 2042 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2021

V Call of Duty nebo Fortnitu už nikoho nějaký zdánlivě bláznivý crossover ani nepřekvapí. Battlefield od EA je v tomto ohledu možná zdrženlivější, ale teď vsadil na kombinaci vlastních značek, která by mohla minimálně na část fanoušků zafungovat. Do Battlefieldu 2042 totiž míří obsah inspirovaný sci-fi hororovou sérií Dead Space.

Jedná se o časově omezený event s režimem Outbreak, který dorazí příští týden. Hráči s v něm musí postavit hordám nepřátel připomínající vzdáleně nekromorfy. Novinka bude k dispozici od 9. do 16. července jako součást poslední sedmé sezóny. Hráči mohou během té doby získat nějaké tematické bezplatné i placené odměny inspirované Dead Spacem.

Ostatně mrkněte na první teaser nebo obrázky a budete mít hned o něco jasněji. Zatímco výbava na straně vojáků vlastně Dead Space evokuje docela pěkně, není mi tak docela jasné, proč nepřátelé nejsou víc podobní těm z oblíbeného sci-fi hororu. Vytvořit zmutované nekromorfy by asi dalo víc práce, ale výsledek mohl být atraktivnější na pohled.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru