Bandai Namco lákají na tři bezplatné hry

Bandai Namco lákají na tři bezplatné hry

Vytvořili je noví začínající zaměstnanci v rámci iniciativy, která je připravuje na další práci

Zdroj: Bandai Namco
28. 3. 2024

Společnost Bandai Namco vydala tři nové bezplatné hry na Steamu. Jedná se o tituly, které vznikly v rámci labelu Gyaar Studio a pracovali na nich noví zaměstnanci firmy. Smyslem iniciativy je, aby nově nabraní vývojáři získali zkušenosti, které je připraví k další práci na těch nejprestižnějších hrách Bandai Namco.

Není to poprvé, kdy něco podobného vzniklo. Už loni takto vzešly ze stejného programu hry Hook & Kaiju, Shigeru Planet a Excycle. Magazín Video Games Chronicle, který na novinku upozornil, si je tehdy vyzkoušel na indie festivalu BitSummit v Kjótu. Většina hráčů ale tuhle možnost neměla. Ačkoli je totiž společnost Bandai Namco také uvolnila na Steam, k dispozici byly jen v Japonsku. Aktuální várka je dostupná hráčům po celém světě.

První bezplatnou hrou je NOTTOLOT. Jedná se o robotickou hackovací akční hru. Hlavní hrdina Rolly má za úkol uniknout z továrny. Druhá hra se jmenuje DORONKO WANKO a stanete se v ní psíkem, který má cíleně zaneřádit domov svého páníčka. Poslední bezplatný titul je BOOMEROAD. Jedná se o akční adventuru v níž budeme jezdit po kolejnici vznášející se v ruinách nebeského města.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru