Back 4 Blood, Warner Bros. Interactive Entertainment, Back 4 Blood a Humankind vyjdou později

Back 4 Blood a Humankind vyjdou později

Odkládá se kooperativní zombie akce i historická tahová strategie. Ale mají nová videa

Zdroj: koláž/Vortex
26. 3. 2021
Název: Back 4 Blood Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 12. 10. 2021

Hned dvě potenciálně velmi zajímavé hry se oproti předchozím plánům zpozdí. Nejsou to sice veselé zprávy, které by fanoušci vítali s nadšením, ale nezapomeňte na to, že odklady hrám většinou “neublíží”. Obvykle se hra díky další péči stane lepší.

Back 4 Blood

Vývojáři z Turtle Rock Studios oznámili, že jejich kooperativní akce Back 4 Blood vyjde až 12. října. Autoři podle svých slov tvrdě pracují na tom, aby vytvořili tu nejlepší možnou hru a potřebují víc času. Poděkovali současně komunitě za podporu a lákají na otevřenou betu, která bude k dispozici v létě. Už před časem proběhly první testy. Duchovní nástupce Left 4 Dead měl původně vyjít 21. června. Hra se včera při příležitosti akce Future Games Show dočkala alespoň nového videa, které může být malou náplastí pro fanoušky. Více podrobností o titulu najdete v našich starších článcích.

Humankind

Zpoždění nabírá i historická tahová 4X strategie Humankind. Hra od týmu Amplitude Studios a Segy měla původně vyjít už 22. dubna, ale posouvá se na 17. srpna.  Autoři chtějí vyladit finální hru ve spolupráci s komunitou, a zohlednit tak i zpětnou vazbu z nedávného testu, který jim poskytl cenná data. Hráči měli v rámci preview verze nazvané Lucy OpenDev možnost otestovat 4 éry a 40 kultur. Zaměřit se vývojáři během ladění chtějí na tempo, balancování, diplomacii, interface i samotný “nástup” do hry. I v tomto případě jsme se shodou okolností o pár hodin později na akci Future Games Show dočkali nového videa ze hry. Autoři se v něm zaměřují právě na zmíněnou diplomacii. Více podrobností o hře opět najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru