Indiana Jones and the Great Circle, Bethesda Softworks, Autoři Wolfensteina oznamují nového Indiana Jonese

Autoři Wolfensteina oznamují nového Indiana Jonese

Studio MachineGames pod hlavičkou Bethesdy pracuje na úplně novém dobrodružství

Zdroj: Lucasfilm
12. 1. 2021

Společnost Bethesda oznámila, že švédské studio MachineGames pracuje na nové hře Indiana Jones. Jedná se o úplně nové dobrodružství a vydavatel upozornil, že to může trvat, než pro nás bude mít k dispozici další podrobnosti. Autoři se ale nemohli dočkat samotného oznámení. Výkonným producentem hry je Todd Howard a titul vyjde pod hlavičkou nově ustaveného labelu Lucasfilm Games.

Vydáme se do Říma?

Oznámení doprovodil krátký a velmi úsporný teaser. Kromě jiného se v něm objeví letenka do Říma, který by mohl být jednou z potenciálních destinací. A nechybí samozřejmě ani pověstní bič a klobouk. Nepochybně tu bude i pár dalších indicií. Zatím nemáme k dispozici ani náznak toho, na jaké platformy budoucí titul zamíří. Fanoušky to přirozeně zajímá i z toho důvodu, že Bethesda i MachineGames spadají pod křídla společnosti ZeniMax Media, jejíž akvizici loni na podzim oznámil Microsoft.

Švédské studio MachineGames se proslavilo díky moderní sérii akcí Wolfenstein, takže Indiana Jones představuje značný odklon od jejich dosavadní produkce. Ve vlastním prohlášení ale autoři uvedli, že jsou velkými fanoušky předlohy a je pro ně ctí vytvořit nového Indiana Jonese. Už se prý nemohou dočkat, až nám o hře prozradí víc.

Nahlásit chybu v článku

13

Napsat komentář

Další články
Nahoru