Autoři Until Dawn oznamují novou hororovou hru

Vydávají ji 2K a není to součást The Dark Pictures Anthology. Vyjít by mohla ještě letos

Zdroj: Supermassive Games
17. 3. 2022
Název hry: The Quarry Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 6. 2022 Platformy: , , , , Žánr:

Vývojáři z britského studia Supermassive Games, kteří mají na kontě Until Dawn nebo horory ze série The Dark Pictures Anthology, oznámili další projekt. Je jím skutečně nová hororová hra nazvaná The Quarry, jak nedávno prozradila jedna z mnoha ochranných známek, kterou si vývojáři zaregistrovali. Venku je první krátký teaser, ale tým nás láká především na dnešní odpoledne, kdy v 17 hodin našeho času hru plnohodnotně odhalí.

Podle ohlasů se zdá, že do projektu jsou nějak zapojení herci David Arquette, Ted Raimi, Zach Tinker a Ethan Suplee.

Už v tuto chvíli víme, že jejím vydavatelem je 2K, nikoli Bandai Namco Entertainment, kteří vydávají hry ze série Dark Pictures. Nejde tak zjevně o součást stejné ságy, i když očekáváme něco v podobném duchu. 2K v tuto chvíli rebrandovali na oslavu The Quarry třeba celý svůj Twitter. Spustili také oficiální web nového titulu, ale ten zatím láká jen na velké odhalení.

Podle ohlasů se ovšem zdá, že do projektu jsou nějak zapojení herci David Arquette, Ted Raimi, Zach Tinker a Ethan Suplee. Pro 2K jde podle všeho o velkou věc, když se nebojí jít “proti” dnešnímu streamu Hogwarts Legacy. Ten se sice uskuteční později, ale nebývá zvykem konkurovat podobně velkým a očekávaným prezentacím.

Hra by měla dorazit na trh ještě letos

O The Quarry jsme poprvé slyšeli už v únoru. Tehdy si Supermassive zaregistrovali ochrannou známku s tímto jménem. Už v tu dobu magazín Video Games Chronicle informaci o nové hře potvrdil z vlastních zdrojů, říkal, že ji vydají 2K a že by měla dorazit na trh ještě letos. Předtím si Supermassive zaregistrovali sérii názvů k Dark Pictures. Šlo o The Dark Pictures: Directive 8020, The Dark Pictures: The Craven Man, The Dark Pictures: Intercession, The Dark Pictures: Winterfold a The Dark Pictures Presents O Death.

Snad si Supermassive Games neukousnou příliš velké sousto. Stále mají rozeběhnutou The Dark Pictures Anthology a i tady se jim úplně nedaří držet původního jízdního řádu. Další titul ve vývoji musí pro studio nepochybně představovat značnou zátěž. Na novinku jsme ale přirozeně hodně zvědaví.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru