The Last of Us (multiplayer), Sony Computer Entertainment, Autoři The Last of Us nabírají lidi na multiplayer

Autoři The Last of Us nabírají lidi na multiplayer

Zdá se, že plány na comeback Factions coby samostatné hry jsou stále platné

Zdroj: Naughty Dog
10. 3. 2021

Studio Naughty Dog velmi pravděpodobně pracuje na nějakém multiplayerovém titulu. Tedy, ne že by to samo o sobě byla úplná novinka, ale máme tu další důležitou stopu. Po řadě předchozích indicií nyní hledá designéra ekonomiky pro multiplayer. Na starost by měl mít rovněž implementaci progression systému a spolupracovat s ostatními designéry, aby bylo zajištěno, že ekonomické systémy budou v souladu se zbytkem hry.

Všeobecně se předpokládá, že oním tajemným titulem bude multiplayerový spin-off pokračování The Last of Us. Neil Druckmann už v roce 2019 prohlásil, že režim Factions nebude nakonec součástí druhého dílu, jak se původně předpokládalo. Tým se chtěl plně soustředit na příběhovou část. Později ovšem naznačil, že po vydání hry se mohou k multiplayeru vrátit, ale že může jít o samostatný titul.

Už loni se však na internetu objevily uniklé záběry, které pravděpodobně pocházely právě z nějakého multiplayeru pro nové The Last of Us.

Druckmann řekl, že neví, kdy se tak stane, ale ujistil, že jsou v Naughty Dog velkými fanoušky Factions a nechtějí nápad zcela opustit. Nicméně od té doby nebylo o hře více hráčů slyšet. Už loni se však na internetu objevily uniklé záběry, které pravděpodobně pocházely právě z nějakého multiplayeru pro nové The Last of Us. Není přitom jasné, jak stará verze to byla. A zda samostatná hra nabídne „jen“ to, co známe z jedničky, anebo standalone projekt přijde s ambicióznějším a širším multiplayerem.

Jisté není ani to, jaký bude příští velký projekt studia Naughty Dog. Vývojáři dříve nevyloučili, že půjde o pokračování The Last of Us, ale stejně tak se mohou prý pustit do úplně nové značky. Dost možná je ale nyní prioritou celého týmu právě on-line hra. Multiplayer není Naughty Dog cizí, objevil se také v sérii Uncharted.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru