RoboCop: Rogue City, Nacon, Autoři RoboCopa dělají nové akční RPG

Autoři RoboCopa dělají nové akční RPG

Teyon nabírá další vývojáře. Budou pracovat na projektu pro velkého vydavatele

Zdroj: ilustrační/Teyon
3. 7. 2024
Název: RoboCop: Rogue City Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 2. 11. 2023

Akce RoboCop: Rogue City od studia Teyon patřila mezi příjemná překvapení loňského roku. Od té doby se už několikrát řešilo, co by její autoři mohli dělat v budoucnu. I my jsme letos v lednu psali, že vývojáři by rádi zkusili další licencované značky, ale konkrétnější nebyli. Teď tady máme další náznak.

Jak upozornil MauroNL na Twitteru, Teyon hledá další zaměstnance. Nabírá lidi na nové akční RPG pro PC a konzole. V jednom z inzerátů se objevuje informace, že uchazeči mají šanci pracovat na velmi zajímavém projektu pod křídly velkého vydavatele. A že titul bude pohánět Unreal Engine.

Firma ale neprozrazuje o nic víc. Nejde koneckonců o žádné formální oznámení. Stojí za připomenutí, že RoboCopa vydával Nacon a starší Terminator: Resistance společnost Reef Entertainment. Už dříve jsme spekulovali, že bychom si přáli, aby se Teyon vhrnul například na Soudce Dredda nebo podobné postavy.

Není tajemstvím, že úspěch RoboCopa mohl autorům potenciálně otevřít dveře k dalším příležitostem. Nacon si úspěch hry velmi pochvaloval a mluvil o rekordním zájmu, který předčil očekávání.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru