Star Wars: Eclipse, Lucasfilm Games, Quantic Dream, Autoři Detroitu mají už letos představit své Star Wars

Autoři Detroitu mají už letos představit své Star Wars

Hra se prý odehrává v době Vrcholné republiky. Pracovní název zní Eclipse, tvrdí insider

Zdroj: Disney
14. 11. 2021

Od poloviny letošního září se spekuluje, že vývojáři ze studia Quantic Dream pracují na vlastních Hvězdných válkách. Autoři her jako Heavy Rain, Beyond: Two Souls nebo Detroit: Become Human se dosud nevyjádřili ke spekulacím insidera s přezdívkou Gautoz – jehož informace následně komentoval v pozitivním duchu také Tom Henderson – ale s přihlédnutím k dalším nepřímým potvrzením je projekt považován i v nestálém videoherním světě za svého druhu jistotu. Teď se k ní navíc vyjadřuje novinář Jeff Grubb, který je nečekaně konkrétní a naznačuje, že bychom se oznámení projektu Eclipse mohli dočkat ještě před koncem letošního roku. A vzhledem k tomu, že fanoušky her čeká už jen jedna velká akce – předávání cen The Game Awards – vše do sebe začíná utěšeně zapadat.

Zdroj: GiantBomb

„Star Wars od studia Quantic Dream jsou připraveny na oznámení. O hře uslyšíme před koncem roku,“ řekl Grubb ve svém pořadu Grubbsnax na portále Giant Bomb. Co se týče obsahu hry, novinář si prý není příliš jistý, a to ani zasazením hry v rámci známých epoch Hvězdných válek. Přesto ale uvedl, že by věřil umístění hry do období Vrcholné republiky, tedy přibližně 200 let před filmovou ságu, byť pro to nemá žádný důkaz, kterým by se mohl odkázat k nějakému konkrétnímu zdroji. Je nutné poznamenat, že je dosud jediný, kdo o zasazení mluvil, pokud však má být hra ještě letos oznámena, je možné, že se těchto spekulací chytne někdo další a mohli bychom se dozvědět víc.

Na konto s největší pravděpodobností vznikající hry můžeme ještě přidat informace magazínu Kotaku, které navazovaly na insidera Gautoze. Podle Kotaku má být Star Wars v podání Quantic Dream akčnější nežli dosavadní produkce studia. Na hře se má pracovat přibližně rok a půl, neměl by v ní být kladen příliš velký důraz na quick-time eventy a údajně by se měli hráči pohybovat v otevřeném světě s prvky multiplayeru. Na všechno ostatní si už ale budeme muset počkat na zmiňované oznámení, pokud by chtělo přijít na Game Awards, budeme u toho v živém streamu společně.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru