Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Paradox Interactive, Autoři Bloodlines 2 pracují na dalších hrách

Autoři Bloodlines 2 pracují na dalších hrách

Tým Hardsuit Labs potvrdil, že propustil několik lidí. Firma ale funguje dál a chystá nové věci

Zdroj: Hardsuit Labs
3. 3. 2021

Studio Hardsuit Labs oficiálně potvrdilo včerejší zprávy o propouštění v tomto týmu. Několik lidí muselo z firmy odejít poté, co autoři přišli o vedení projektu Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, na kterém až dosud pracovali. Podle prvních ohlasů se to týkalo především lidí, kteří pracovali na příběhu.

Vyjádření mluvčího se povedlo získat magazínu Rock Paper Shotgun. Nedozvěděli jsme se bohužel, kolik lidí si musí hledat nové místo, ale jejich dosavadní zaměstnavatel jim pomáhá hledat náhradu mezi svými partnery. Mluvčí studia prohlásil, že i když se snažili zajistit další příležitosti, malému počtu kolegů nedokázali nyní poskytnout práci.

Bloodlines 2 nebyl jediný titul ve vývoji

Podle Hardsuit Labs nešlo o snadné rozhodnutí a učinili jej teprve, až když vyčerpali ostatní možnosti, jak se vyhnout propouštění. Vedení firmy poděkovalo odcházejícím zaměstnancům za veškerou práci, kterou se podíleli na projektech studia.

Co je ale z pohledu hráčů možná ještě zajímavější, tým naznačil, že ztrátou Bloodlines 2 nejsou autoři bez práce. Pracují prý hned na několika neoznámených projektech a podle mluvčího se těší, až se budou moci podělit o víc podrobností stran těchto her.

Jak už jsme psali dříve, studio Hardsuit Labs sídlí v Seattlu a bylo založeno v roce 2015. Jeho autoři se předtím podíleli na mnoha jiných úspěšných hrách. Tým vytvořil hru Blacklight: Retribution a v lednu 2018 Paradox získal v týmu třetinový podíl. Není tak vyloučené, že budou vývojáři dál spolupracovat právě s tímto vydavatelem, byť je odstavil od Bloodlines 2.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru