Autor Panzer Dragoon VR „vstal z mrtvých“

Autor Panzer Dragoon VR „vstal z mrtvých“

Oficiální účet oznámil, že je hra zrušená, protože producent zemřel. Ve skutečnosti žije

Zdroj: Sega
6. 10. 2021

Ani ve světě videoher není nouze o bizarní příběhy a nejasná lidská dramata. Na oficiálním účtu hry Panzer Dragoon Voyage Record na Twitteru se objevil příspěvek, že hra byla zrušena, protože její producent Haruto Watanabe zemřel a Sega zrušila s vývojáři smlouvu. Tweet, který fanoušky přirozeně šokoval, byl publikovaný v japonštině i angličtině a upozornil na něj magazín VGC.

Jenže o pár hodin později se ukázalo, že šéf společnosti Wildman, Inc. Haruto Watanabe nezemřel. Původní zprávy zmizely a začali se ozývat jeho kolegové a přátelé s tím, že “nebožtík” je ve skutečnosti naživu. Haruto Watanabe je podle svých blízkých zcela v pořádku, ale stav VR verze Panzer Dragoon je nyní poněkud nejistý.

Není přitom jasné, zda se jednalo o nějaké nedorozumění, anebo nejapný žert. Ačkoli fanouškům bylo slíbeno, že se k této komunikační pohromě brzy někdo vyjádří, zatím se tak nestalo. Hra oznámená loni v březnu měla hráčům umožnit připomenout si důležité kapitoly z této série. Sega nemá být do projektu přímo zapojena, jen k němu dala souhlas. Původně měl titul už vyjít, po posledních událostech se nad ním vznáší velký otazník.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru