Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla nás vezme do Paříže a do Irska

Assassin’s Creed Valhalla nás vezme do Paříže a do Irska

Rozšiřující obsah nabídne bezplatné novinky, velká placená příběhová DLC i Discovery Tour

Zdroj: Ubisoft
21. 10. 2020
Název: Assassin’s Creed Valhalla Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2020

Assassin’s Creed Valhalla ještě ani není venku a už se důkladně řeší post launch obsah. Ubisoft detailně seznámil hráče s tím, na co se mohou těšit zdarma, i s novinkami, které budou součástí season passu a placených rozšíření. Bezplatný obsah bude rozdělen na několik sezón a bude zahrnovat například vikinský festival, různé události, nové budovy pro vaši vesnici nebo třeba nové raidy. Samozřejmostí jsou další schopnosti, zbraně, vybavení i kosmetické předměty.

Součástí season passu pak bude exkluzivnější placený obsah. První velké příběhové rozšíření nazvané Wrath of the Druids dorazí už na jaře příštího roku. Toto nové dobrodružství vezme hráče do Irska a jak už název napovídá, bude se točit okolo tajemných druidů. Budeme hledat členy, ponoříme se do mýtů i folkloru a musíme se probojovat prokletými lesy.

Zavítáme až do daleké Paříže, kde prožijeme velkou bitvu vikinské historie.

Druhá velká příběhová expanze se jmenuje The Siege of Paris a naplánovaná je na léto příštího roku. Jak už název prozrazuje, zavítáme až do daleké Paříže, kde prožijeme velkou bitvu vikinské historie. Do města nad Seinou jsme pochopitelně v rámci ságy zamířili už v Unity, tady na nás ale čeká mnohem starší historie.

Season pass je součástí edicí Gold, Ultimate a Collector, ale koupit jej samozřejmě lze i samostatně. Kromě zmíněných dvou velkých expanzí pak nabídne ještě exkluzivní quest The Legend of Beowulf inspirovaný notoricky známkou bájí, který ale bude k dispozici už při vydání hry a nebude tak rozsáhlý jako dvě představená rozšíření.

A ani tím výčet dodatečného obsahu nekončí. Stejně jako v případě Origins a Odyssey se znovu dočkáme interaktivní “učebnice dějepisu” v podání Assassina, takzvaného módu Discovery Tour. Vzdělávací režim nám umožní zkoumat svět a seznamovat se s historií zábavnou formou a bez akce. Vyjde v průběhu příštího roku, ale detaily o něm si zatím tým šetří.

Do hry toho má přibýt ještě víc a autoři nás s dalšími plány seznámí v nadcházejících měsících. Uvidíme, jak dlouho budou hru podporovat a zda se dočkáme nějakých dalších překvapení. Několik dalších podrobností včetně ukázek z nově představených rozšíření už najdete ve čtyřminutovém videu, díky němuž si můžete udělat lepší představu o tom, co přesně jednotlivé expanze nabídnou a jak budou působit na pohled.

Nahlásit chybu v článku

7

Napsat komentář

Další články
Nahoru