Assassin’s Creed: Codename Red, Ubisoft, Assassin’s Creed Red vyjde do konce března 2025

Assassin’s Creed Red vyjde do konce března 2025

Ubisoft termín vydání oficiálně potvrdil ve finanční zprávě. Star Wars Outlaws dorazí letos

Zdroj: vygenerováno pomocí AI
8. 2. 2024

Generální ředitel společnosti Ubisoft Yves Guillemot komentoval (přes VGC) dnes zveřejněné finanční výsledky za třetí čtvrtletí finančního roku 2024. Protože do naplnění tohoto fiskálního období zbývají už pouhé necelé dva měsíce, soustředil se již na výhled do budoucna, konkrétně na nadcházející finanční období 2025, které pohledem do kalendáře začne 1. dubna letošního roku a skončí posledním březnovým dnem roku následujícího. Pro Ubisoft to bude podle Guillemota velmi vzrušující rok, ve kterém dojde na vydání minimálně dvou zajímavých titulů – Assassin’s Creed Red a Star Wars Outlaws.

„Těšíme se na velmi slibnou nabídku her pro fiskální rok 2025 včetně blížícího se vydání hry Star Wars Outlaws v roce 2024,“ uvedl Guillemot. Potvrdil také, že hru s licencí Hvězdných válek vnímá Ubisoft jako významný milník pro celé videoherní odvětví, zejména vzhledem k atraktivitě celé série. Pochvaluje si rovněž, že půjde o hru s otevřeným světem, což je do velké míry unikum a velmi lákavý příslib. Do her, které mají ve fiskálním roce 2025 vyjít, pak zařadil také očekávaný „japonský“ díl série Assassin’s Creed, který dosud známe pod kódovým označením Red. „Těšíme se, až naplno odhalíme tvůrčí schopnosti jednotlivých týmů Ubisoftu, které tvrdě pracují na tom, aby tyto hry byly úspěšné a splnily očekávání hráčů,“ říká Guillemot. Sluší se rovněž připomenout, žeo vydání AC Red se spekulovalo už začátkem roku, když influencerka BunnyTheVillain tvrdila, že hra bude představena v květnu a dorazí už v listopadu.

Co se týče konkrétních termínů, Guillemot je slíbil oznámit později, potvrdil však, že Ubisoft se už naplno vydává vstříc next-genu a přechází výlučně na PS5 a Xbox Series. V závěru si Guillemot neodpustil vypíchnout, jaké technické změny v nadcházejících hrách mohou hráči očekávat, a mluvil například o dynamičtějších herních světech, které navíc budou schopné lépe reagovat na zásahy ze strany hráče, nebo o opotřebovávání oblečení či výbavy hlavních hrdinů a hrdinek. Důležitá je pro Ubisoft také animace a pocit realismu, který chtějí posunout na ještě vyšší úroveň, než na jaké byla doposud. K Assassin’s Creed Red pak doplnil, že Ubisoft chce hru podporovat po mnoho let prostřednictvím rozšíření a dalšími prvky, které však nechtěl prozradit. Dá se proto očekávat, že přístup k novému dílu bude podobný, jako tomu bylo u Valhally.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru