Mortal Kombat 11, Warner Bros. Interactive Entertainment, Arnie a Sly se utkají v Mortal Kombatu

Arnie a Sly se utkají v Mortal Kombatu

Rambo se vrací. Znovu si ho zahrál Sylvester Stallone. Může změřit síly s Terminátorem

Zdroj: NetherRealm Studio
8. 10. 2020
Název: Mortal Kombat 11 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 23. 4. 2019

Hráči spekulující v posledních týdnech o potenciálních nových postavách se opět nemýlili. Vietnamský veterán John Rambo rozšíří řady bojovníků ve hře Mortal Kombat 11. A s ním i Mileena a Rain. Designéři a výtvarníci prý řešili jejich vzhled do nejmenších podrobností, stejně jako ovládání a tradiční fatality, které k sérii už neodmyslitelně patří.

Hlas nezlomnému hrdinovi opět propůjčil Sylvester Stallone. Autoři měli velmi dbát na to, aby se ujistili, že každá věta, kterou Rambo pronese, bude odpovídat tomu, jak si postavu pamatujeme a milujeme.

I když se nechceme zbývajících dvou postav a jejich fanoušků dotknout, největším překvapením a současně lákadlem zůstává hrdina, kterého od roku 1982 hraje Sylvester Stallone. Jeho podoba má podle Dominica Cianciola z týmu NetherRealm Studio odpovídat tomu, jak Rambo vypadal ve svém debutu První krev. Vývojáři se ale inspirovali i dalšími díly. A hlas nezlomnému hrdinovi opět propůjčil Sylvester Stallone. Autoři měli velmi dbát na to, aby se ujistili, že každá věta, kterou Rambo pronese, bude odpovídat tomu, jak si postavu pamatujeme a milujeme.

Všichni budoucí bojovníci jsou součástí takzvaného Kombat Packu 2. Dostat se k nim ale můžete i v rámci nově oznámené kolekce Mortal Kombat 11 Ultimate, která obsáhne původní hru a samozřejmě všechna rozšíření. Verze Ultimate míří na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Switch, PC i Stadii a pro stávající konzole nabídne také bezplatný upgrade na PlayStation 5, respektive Xbox Series X a S. Na next-gen platformách pak přijde s dynamickým rozlišením 4K nebo rychlejším nahráváním. Fungovat bude ve vybraných režimech i cross-play a cross-gen. Mortal Kombat 11 Ultimate vyjde 17. listopadu a ve stejný den dorazí na bojiště také Rambo se svými dvěma kolegy.

Rambo versus Terminátor

Sylvester Stallone v Mortal Kombat je o to zajímavější novinka, že se tu může v budoucnu utkat s Arnoldem Schwarzeneggerem a jeho Terminátorem T-800, který do hry přibyl už dříve podobně jako třeba další akční hrdina RoboCop nebo komiksový padouch Joker. T-800 má Arnoldovu podobu, ale bohužel ne hlas. Schwarzeneggerem si však sám vybral svého náhradníka.

Legendy akčních filmů jsou poslední dobou vůbec v kurzu. Letos v květnu jsme vás upozorňovali, že se Arnold Schwarzenegger po 33 letech vrací k Predátorovi. Vývojáři ze studia IllFonic ho “obsadili” do rozšíření pro multiplayerovou akci Predator: Hunting Grounds. Arnold si tu znovu zahrál jiného vietnamského veterána Alana „Dutche“ Schaefera. Populární hrdina ve hře má Schwarzeneggerův hlas i podobu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru