Ancestors: The Humankind Odyssey, Private Division, Ancestors vyjdou v srpnu na PC a v prosinci na konzolích

Ancestors vyjdou v srpnu na PC a v prosinci na konzolích

Autor ságy Assassin’s Creed nás provede počátky lidské evoluce. Epic exkluzivita potrvá rok

23. 5. 2019
Název: Ancestors: The Humankind Odyssey Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 27. 8. 2019

Netrpělivě očekávaná novinka od původního autora ságy Assassin’s Creed, kterým je Patrice Désilets, a studia Panache Digital Games zná konečně datum vydání. Na PC hra Ancestors: The Humankind Odyssey vyjde 27. srpna. Verze pro konzole PlayStation 4 a Xbox One pak dorazí v prosinci. Stojí za připomenutí, že první rok bude PC verze k dispozici exkluzivně na Epic Games Storu a až pak se objeví na dalších digitálních distribučních kanálech.

Ve hře budeme rozšiřovat svou tlupu i území a zavítáme do dávných časů. Přežít v nebezpečném světě dnešní Afriky v kůži předků člověka nebude vůbec snadné. Evoluce má ale stát na naší straně a váš druh se během hry a let vyvine s vaší pomocí v něco víc. Budeme se potýkat s omezenými zdroji, nedostatkem jídla i pitné vody a bude nutné najít si také nějaký úkryt. Záleží jen na vás, zda se ve snaze přežít odvážíte prozkoumat nové oblasti.

V základu se jedná o 3rd person akční adventuru v otevřeném světě se silnými survival mechanismy, v níž budete příběh hry vnímat napříč generacemi namísto jednoho konkrétního hrdiny. Cesta za lidskou evolucí povede od období před 10 miliony let do doby před 2 miliony let. Čeká nás krásný, ale nemilosrdný svět, který se rozprostírá napříč džunglí i savanou.

Ať už ale dáte přednost bezpečí v korunách stromů, anebo se budete pohybovat spíše po zemi, musíte dobře vážit, jaké dovednosti si na vaší cestě věky osvojíte. Ty vám umožní vyrábět jednoduché nástroje i se vyhnout predátorům. A stejně jako ve skutečnosti nesmíte zapomínat jíst, pít a spát. Kritické fáze lidské evoluce ale překonáte jen tehdy, když budete pečovat o své společenství. Koneckonců v množství a jednotě je síla.

Šance na přežití se zvednou, když se k vám připojí další klany a rozšíříte své počty. Můžete navázat pouta, zakládat rodiny a dát život další generaci. Jak budete procházet evolucí, budete svědky fyzické i intelektuální proměny vašich svěřenců – od prvních hominidů až k rodu Australopithecus. Evoluce přitom není pevně daná. Může se vyvíjet jinak, ovlivní ji a budou formovat samozřejmě také vaše rozhodnutí.

Pokud byste se o hře chtěli dozvědět více, vřele vám doporučujeme náš nedávný rozhovor. Patrice Désilets nám v něm například prozradil, v čem se jeho novinka Ancestors liší od slavné ságy Assassin’s Creed, kterou stvořil.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru